e
sv

Nurgül Yeşilçay’ın ‘Şampiyonlar ligi’ paylaşımı büyük ilgi gördü

44 Okunma — 05 Ocak 2024 18:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sosyal medyanın faal ünlüsü Nurgül Yeşilçay, katıldığı bir aktiflikten meslektaşları ile çekildiği kareyi “Şampiyonlar ligi” notuyla yayınladı.

Son projesi ‘Veda Mektubu’ dizisinin final yapmasıyla birlikte soluğu yazlık konutunda alan Nurgül Yeşilçay, tatile çıkmıştı.

Son periyotta toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeyi başaran ünlü oyuncu, son paylaşımıyla gündem oldu.

“Şampiyonlar ligi”

Yeşilçay bu paylaşımının akabinde katıldığı bir aktiflikten meslektaşları Dilan Çiçek Deniz, Hafsanur Sancaktutan, Yiğit Koçak, Yasemin Kaya Allen, Sedef Avcı ile çekildiği kareye “Şampiyonlar ligi” notunu düştü.

Instagram hesabını faal olarak kullanan ve vakit zaman paylaşımlarıyla da gündem olan Nurgül Yeşilçay, son olarak 2023 yılının Aralık ayında paylaşım yapmıştı.

Yeşilçay’ın bir müddettir paylaşım yapmaması, takipçilerini endişelendirdi. Ünlü oyuncu, kendisini merak eden takipçileri için bir görüntü paylaştı.

Yeşilçay, paylaşımında şunları söz etti:

“Fazla mı abartıyoruz”

“Instagram amma değerli olmuş hayatımızda. Fazla mı abartıyoruz güya? Cümbüş işte” notuyla yayınladığı videoda “Ne vakittir Instagram’a bir şey koymuyormuşum. Herkes soruyor ‘İyi misin?’ diye.

“Bomba gibiyim”

İyiyim ya. Kitap okuyorum, çok özlemişim. Kitap okurken de toplumsal medyaya bakmıyorum. Bomba üzereyim.”

Magazin

Paylaşım,Yeşilçay

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Nurgül Yeşilçay’ın ‘Şampiyonlar ligi’ paylaşımı büyük ilgi gördü