e
sv

Billie Eilish’ten “Sahtekarlık Sendromu” Açıklaması

579 Okunma — 07 Aralık 2022 19:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BBC’nin dünyada yaptıklarıyla ilham kaynağı olan ve tesir yaratan bayanlara dikkat çekmek hedefiyle hazırladığı “100 Bayan Projesi”ne bu yıl Amerikalı müzikçi ve kelam muharriri Billie Eilish de dahil edildi. Gözler önünde büyümenin “yıpratıcı bir deneyim” olduğunu söyleyen genç müzikçi, “14 yaşındayken, genç bir kızla nasıl konuşulacağını bilmeyen beşerlerle yüzlerce toplantıya katılmak nitekim komikti” açıklamasında bulundu. İşte dünyaca ünlü müzikçinin o açıklamaları;

Billie Eilish’ten Çarpıcı Açıklamalar

21. yüzyılda doğup, Oscar mükafatı kazanan birinci kişi olan Billie Eilish, samimi açıklamalarda bulundu. Hakkında bilinmeyenleri anlatan Eilish, gözler önünde büyümenin “yıpratıcı bir deneyim” olduğunu ve sık sık “sahtekarlık sendromu” yaşadığını paylaştı.

Sık Sık Toplantılara Katılıyor

Annesi ve babası oyuncu ve müzisyen olan Eilish, erkek kardeşi, gitarist, müzikçi ve kelam müellifi olan Finneas O’connell ile birlikte konutta eğitilmiş ve dört yaşından itibaren müzik yazmaya başlamıştı.

2015’te şimdi 14 yaşında olan Eilish, Finneas tarafından bestelenen “Ocean Eyes” (Okyanus Gözler) isimli şarkıyı dans eğitmeni dinleyebilsin diye müzik platformuna yüklemişti ve sonraki sabah uyandığında şarkıyı binlerce kişi dinlemişti. Üzerinden çok fazla vakit geçmeden Eilish’e albüm muahedesi teklifi verilmişti.

Tam ismi Billie Eilish Pirate Baird O’Connell olan müzikçi, bu süreçte yetişkin adamlarla çok sayıda toplantıya katılmak zorunda olduğunu anımsıyor.

Billie Eilish’tan “Sahtekarlık Sendromu” Açıklaması

BBC Türkçe’nin aktardığına nazaran; bu günleri anlatan Eilish, “Geriye baktığımda bu günleri çoğunlukla hoş hislerle hatırlıyorum fakat 17 yaşındaki ağabeyimle birlikte ve kendim daha 14 yaşındayken, genç bir kızla nasıl konuşulacağını bilmeyen beşerlerle yüzlerce toplantıya katılmak hakikaten komikti” diyor.

“İnsanlar Benim Kim Olduğuma Karar Vermişti”

Albüm mutabakatının akabinde Billie Eilish, süratle tanınmaya başlandı. Ünlü müzikçinin şu anda Instagram’da 100 milyon, TikTok’da ise 60 milyon takipçisi var.mBu çeşit platformların toksik olabildiğini söyleyen Eilish, kendisinin paylaşımlara bahis olmasının zahmetlerinden de kelam ediyor.

Billie Eilish, “Sürekli kendinin ve isminin paylaşıldığını gördüğünde kim olduğunu bilmek çok sıkıntı. 15 yaşımdayken beşerler benim kim olduğuma karar vermişti. Bundan sonra büyümek ve değişmek zordu. Bundan iki ay öncesine kadar söylediğim hiçbir şeye inanmıyorum artık” tabirlerini kullanıyor.

Billie Eilish,Billie Eilish’tan “Sahtekarlık Sendromu” Açıklaması

BBC’nin dünyada yaptıklarıyla ilham kaynağı olan ve tesir yaratan bayanlara dikkat çekmek maksadıyla hazırladığı “100 Bayan Projesi”ne bu yıl Amerikalı müzikçi ve kelam müellifi Billie Eilish de dahil edildi. Gözler önünde büyümenin “yıpratıcı bir deneyim” olduğunu söyleyen genç müzikçi, “14 yaşındayken, genç bir kızla nasıl konuşulacağını bilmeyen beşerlerle yüzlerce toplantıya katılmak nitekim komikti” açıklamasında bulundu. […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Billie Eilish’ten “Sahtekarlık Sendromu” Açıklaması