e
sv

Nesrin Cavadzade Transparan Elbisesiyle Dikkatleri Üzerine Çekti

552 Okunma — 20 Ocak 2023 10:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Azeri asıllı olduğu bilinen Türk oyuncu Nesrin Cavadzade hoşluğu ile birçok kişinin ilgisini çekiyor. Toplumsal medyada 3 milyon takipçiye sahip hoş oyuncu birbirinden savlı paylaşımlarıyla hoşluğunu gözler önüne seriyor. Son vakitler Uraz Kaygılaroğlu ile başrolünde yer aldığı Üç Kuruş dizisi ile isminden kelam ettiriyordu. Son yaptığı paylaşımla hoşluğu ve seçtiği kıyafet ile tekrar gündeme geldi.

Nesrin cavadzade elbise

Nesrin Cavadzade Kimdir?

Nesrin Cavadzade birçok rolde oynamış oyuncular ortasında yerini alıyor.  Bilhassa oynadığı kimi oyunlar ününe ün katmasında epey tesirli olduğu görülüyor. Geçtiğimiz yıllarda Yasak Elma’da yer alan Şahika rolüyle uzun bir müddet konuşulan Nesrin Cavadzade son dizisi Üç Kuruş ile tekrar gündeme gelmeye başladı. Oynadığı diziler haricinde vakit zaman yaptığı açıklamalarla da gündeme gelen oyuncu bilhassa gluten ve estetik üzerine yaptığı açıklama ile hafızalara kazınmıştı.

Nesrin Cavadzade transparan elbisesiyle dikkat çekti

Nesrin cavadzade elbise

Öncesi ve sonrası fotoğrafları için estetik olmadığını gluteni ve şekeri kestiği için değişim yaşadığını belirtmişti. Takipçileri tarafından hayli olay olan bu açıklama sonrasında da Cavadzade orta ara gündem olmayı başarıyordu. Son olarak toplumsal medyadan yaptığı paylaşım ile tekrar gündeme geldi. Seçtiği kıyafet ile dikkatleri üzerine çeken hoş oyuncu,  verdiği poz ile de kıyafetini tamamladı.

Nesrin Cavadzade transparan ve epey şık kıyafetler ile objektif karşısına geçti. Siyah ve gri olmak üzere iki farklı kıyafetle paylaşımlar yapan oyuncu ikisinde de savlı olmaktan vazgeçmedi.Verdiği pozlar ve kıyafeti oyuncuya takipçileri tarafından çok yakıştırıldı. Birçok yerden beğeni yorumları yapıldı. Birçok takipçisi duyduğu hayranlığı farklı hallerde tabir etti. Epey fazla beğeni alan pozlar hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

nesrin Cavadzade

Sevilen oyuncu Nesrin Cavadzade transparan elbisesiyle magazin gündemine oturdu. Ünlü oyuncu elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Nesrin Cavadzade Transparan Elbisesiyle Dikkatleri Üzerine Çekti