e
sv

Merve Boluğur’un 2024 paylaşımı şok etti

54 Okunma — 02 Ocak 2024 13:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2015-2017 yılları ortasında Murat Dalkılıç, akabinde 2022 yılında DJ Mert Aydın ile olmak üzere iki evlilik yapan ekranların hoş ve beğenilen yüzü Merve Boluğur’un yeni yıl paylaşımı çok konuşuldu. Balkonda lisan çıkardığı bir kareyi “2024” notu ile paylaşan ünlü ismin fotoğrafı toplumsal medyada takipçilerinin lisanına düştü.

‘Acemi Cadı’, ‘Küçük Sırlar’, ‘Kuzey Güney’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ üzere kıymetli projelerden sonra uzun bir müddettir ekranlardan uzak bir hayat yaşayan  Merve Boluğur, Mart 2018 yılında “Merve Boluğur” isimli kozmetik markasını kurarak mesleği alanında yükselişe geçmişti. Merve Boluğur geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda objektiflere yansımıştı.

Oyuncu, basın mensupları ile  ayaküstü sohbet ederek; “100 milyon TL’lik teklif aldım. Dubai’ye gidiyorum, kırmızı halıda yürüyeceğim. Çok hoş olacak. Bol bol işlerim var Dubai’de ve Katar’da. Yurt dışından çok işler geliyor. Ülkeyi terk edeceğim galiba, o denli görünüyor” diyerek açıklamada bulunmuştu.

2024 Paylaşımı Takipçilerinde Şok Yarattı

36 yaşındaki ünlü oyuncu ve model, son olarak 3.9 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşım ile isminden kelam ettirdi.

Balkonda lisan çıkardığı bir kareyi “2024” notu ile paylaşarak yeni yılı kutlayan Merve Boluğur’a, kısa müddette 11 bini aşkın beğeni geldi. Toplumsal medya kullanıcıları, oyuncunun bu farklı karesine binlerce enteresan yorum yağdırdı.

İşte Merve Boluğur’un fotoğrafının altına yapılan farklı yorumlar

”Geldi yeniden delirme perileri”

”Ağlayacağım artık, nitekim yeter!”

”Tertemiz delirdi, Allah şifa versin.”

”Ne olduysa Murat Dalkılıç’tan boşandıktan sonra oldu.”

”Kızımın brokoli ve karnabahar görünce ki hali…”

merve boluğur

Murat Dalkılıç, ve DJ Mert Aydın ile olmak üzere iki evlilik yapan ekranların hoş ve beğenilen yüzü Merve Boluğur’un yeni yıl paylaşımı çok konuşuldu

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Merve Boluğur’un 2024 paylaşımı şok etti