e
sv

Emre Altuğ’dan şaşırtan aşk itirafı

52 Okunma — 02 Ocak 2024 12:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yalı Çapkını dizisinde karı kocayı canlandıran Emre Altuğ ile Beğenilen Kansu, aşk yaşadıkları tezi ile magazin gündemine sık sık geliyordu. Son olarak 3 Aralık’ta düzenlenen 49. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde el ele objektiflere yansıyan Beğenilen Kansu ve Emre Altuğ bu çok konuşulan manzara ile ilgili, ‘bir anlık bir şey’ açıklamasını yapmıştı. Yaşanan olaydan sonra Kıbrıs’ta sahne alan Altuğ’dan özel hayatı ile ilgili yeni bir aşk itirafı geldi.

Şarkıcılık ve oyunculuk mesleğinin dışında son günlerde özel hayatı ile de magazin gündeminden düşmeyen Emre Altuğ, yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta bir otelde müzikseverler ile  buluştu.

Sahne öncesi basın mensupları ile bir ortaya gelen sanatçı (54), “2023’te üzücü çok olay yaşadık. 2024’te bunların azalarak yok olmasını temenni ediyorum” açıklamasını yaptı.

“Alabileceğim Mükafatların Hepsini Aldım”

Hakan Akkaya imzalı ve altı kilo yükünde ceketi ile dikkat çeken müzikçi, “Ben olağanda sahnede çok hareketliyimdir, bu ceketle nasıl hoplayıp zıplayacağımı bilmiyorum” dedi.

Profesyonel şarkıcılık mesleğinin 2024 yılının 25’inci yılı olduğunu söyleyen ünlü isim, “Çok hoş anılarla geçen 25 yıl oldu. 25’inci yıl içinde özel bir aktiflik yapacağım” formunda konuştu.

Uzun vakittir bir alakası olmadığı bilinen iki çocuk babası Emre Altuğ, “Yanınızda ne vakit birini göreceğiz?” sorusuna, “Doğru vakitte görürsünüz. Ben hazırım lakin şimdi bu türlü bir durum yok” cevabını verdi.

‘Yalı Çapkını dizisinde ‘Orhan Korhan’ karakterini canlandıran Emre Altuğ ile birebir dizide kamera karşısına geçen Beğenilen Kansu hakkında, aşk yaşadıkları tarafındaki haberler ile çok konuşulmuştu.

Fakat ikili bu söylenen bu teze karşı arkadaş olduklarını tabir etmişti. Oyuncular, açıklama yapmalarına karşın sık sık birebir tez ile magazin gündemine geliyordu.

İkilinin katıldığı 49. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde el ele kameralara yansıması hatırlatılan Altuğ, “Bir anlık bir şey. Beğenilen benim çok sevdiğim bir arkadaşım, düşmemesi için takviye oldum sadece” karşılığını vermişti.

emre altuğ,Gözde Kansu

Yalı Çapkını dizisinde karı kocayı canlandıran Emre Altuğ ile Beğenilen Kansu, aşk yaşadıkları tezi ile magazin gündemine sık sık geliyordu.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Emre Altuğ’dan şaşırtan aşk itirafı