e
sv

Merve Boluğur’dan Mutlu İlişki Cevabı

463 Okunma — 28 Kasım 2022 19:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

DJ Mert Aydın ile 44 günlük evliliğini sonlandıran ünlü oyuncu Merve Boluğur, faal olarak kullandığı Instagram hesabından takipçileriyle soru-cevap aktifliği yaptı. Bir takipçisinin, “Mutlu münasebet var mıdır? Varsa bunun formülü nedir?” sorusunu cevapsız bırakmayan Boluğur, kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu. Merve Boluğur’dan memnun bağlantı yanıtı geldi. İşte o cevap;

Evlilikte Kriz Yaşandı

Ancak toplumsal medya hesabından Mert Aydın ile sık sık paylaşım yapan Boluğur’un evliliğinde kriz yaşadığı ileri sürülmüştü. 2. Sayfa programında yer alan habere nazaran; Merve Boluğur, her anını paylaştığı Mert Aydın ile paylaşım yapmaktan kaçınıyordu. Aile fotoğrafını yayınlarken Aydın’ı keserek paylaşan Boluğur’un babasının konutuna döndüğü argüman edilmişti.

“Adam Ettiklerimiz Yüzümüze Bakmaz Oldu”

Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan müzikçi ve oyuncu, “Ders çıkardığın olay ne?” sorusuna manidar bir yanıt vererek şunları yazmıştı:

Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler. Bundan sonra kimseye büyük güzellikte bulunmayacağım.

Evliliğindeki krizin akabinde alyansını çıkartan Merve Boluğur’un paylaşımlarında sık sık parmaklarını göstermesi de dikkatlerden kaçmamıştı.

Boşanma Açıklaması Gecikmedi!

Tüm bunların akabinde, Merve Aydın toplumsal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla savları doğruladı. 4 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının kıssalar kısmından paylaştığı yazıda şu tabirleri kullandı:

Olmadı, teşekkürler. Hayat bu… Mert’e de mutluluklar. Hoş günlerimiz için teşekkürler.

Boluğur ile yaşadıkları konutu terk ettiği sav edilen Aydın’ın ise boşanma davası açtığı ve duruşmanın cuma günü görüleceği öğrenildi. Hoş oyuncunun toplumsal medya hesabından Aydın soyadını kaldırması da dikkat çekti.

Merve Boluğur Kimdir?

“Yanımda Babam Var Soru Sormayın”

Ayrılığı toplumsal medya hesabından “Olmadı teşekkürler, hayat bu. Mert’e de mutluluklar, hoş günlerimiz için teşekkürler” bildirisiyle duyuran ünlü oyuncu, beş dakikada sonuçlanan boşanma davası sonrası “Yanımda babam var. Lütfen soru sormayın, rahatsız kendisi” diyerek, soruları geçiştirdi.

“Merve’ye Her Şey İçin Teşekkür Ederim”

Eşinin eşinin akabinde avukatı ile bir arada adliyeden çıkan Merve Aydın, “Olmadı, yürütemedik. Merve’ye her şey için çok teşekkür ederim” açıklamasını yaptı.

Merve Boluğur’dan Keyifli Münasebet Cevabı

Tüm bunların akabinde 35 yaşındaki Merve Boluğur, etkin olarak kullandığı 4 milyon takipçili toplumsal medya hesabından hayranlarıyla soru-cevap yaptı.

Bir takipçisinden gelen, “Mutlu alaka var mıdır? Varsa bunun formülü nedir?” sorusuna kayıtsız kalamayan hoş oyuncu, şu yanıtı verdi:

Bence yok, herkes oynuyor!

‘Kuzey Güney’, ‘Muhteşem Yüzyıl’ ve ‘İçimdeki Fırtına’ üzere üretimlerde yer almasının akabinde uzun müddettir ekranlardan uzak olan Boluğur, bu karşılığıyla kısa sürede gündem olmayı başardı.

merve boluğur,Merve Boluğur’dan Keyifli Bağlantı Cevabı

Boluğur, kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu. Merve Boluğur’dan keyifli ilgi karşılığı geldi. İşte o karşılık;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Merve Boluğur’dan Mutlu İlişki Cevabı