e
sv

Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka Kavga Mı Etti?

584 Okunma — 15 Aralık 2022 15:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz günlerde bir partide Mert Ramazan Demir, Kubilay Aka’yı rahatsız etti. Afra Saraçoğlu’nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’yla çok yakın dost olan Kubilay Aka, Mert Ramazan Demir’le arbede etiği söylentileri gündemi sarstı. Pekala hakikaten Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka hengame mı etti? İşte olay hakkında tüm ayrıntılar;

Alkolün Tesiriyle Kendini Kaybetti

Ünlü isimler, geçtiğimiz pazartesi OGM Yapım’ın Mecidiyeköy Dada Salon’daki yılbaşı davetinden sonra cümbüşe öbür bir yerde devam etmişti. Argümana nazaran; Mert Ramazan Demir, alkolün de tesiriyle rol arkadaşı Afra Saraçoğlu hakkında nahoş kelamlar sarf etti.

Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka Hengame Mı Etti?

Posta gazetesinde yer alan habere nazaran; Saraçoğlu’nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nun yakın arkadaşı olan Kubilay Aka, “Herkes hareketlerine dikkat edecek” diyerek, Demir’in üzerine yürüdü. Arkadaşları ortaya girip, Kubilay Aka’yı aracına bindirdi konutuna yolladı.

afra saraçoğlu,kubilay aka,Mert Ramazan Demir,Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka Hengame Mı Etti?,Mert Yazıcıoğlu

Kubilay Aka, Mert Ramazan Demir’le hengame etiği söylentileri gündemi sarstı. Pekala sahiden Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka hengame mı etti?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka Kavga Mı Etti?