e
sv

MELİSA ASLI PAMUK VE ALPEREN DUYMAZ’IN TARTIŞMA SEBEBİ BELLİ OLDU!

593 Okunma — 12 Ocak 2023 18:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Daha evvelce Ay Yapım’ın üstlendiği Çarpışma dizisinde rol alan ünlü ikili Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz son günlerde yaşadıkları polemiklerle sık sık gündeme geliyor.

alperen melisa

2018 yılında ekranlara gelen Çarpışma dizisi dijital bir platformlarda yayınlanmıştı. Otuz kısım yayınlanarak final yapan dizi Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak üzere dev oyuncu takımıyla da dikkat çekmişti. Hoş oyuncu Melisa Aslı Pamuk ve güzel oyuncu Alperen Duymaz’ın da bu dizide yıldızı parlamıştı. Sonraları Ego isimli diziyle tekrar bir ortaya gelen başarılı ikili bu sefer arbedeleriyle gündeme geliyor. EGO yani Erkeğe İtimat Olmaz dizisi fragmanıyla da hayranların çoktan dikkatini çekmeyi başardı.

Melisa Pamuk Kimdir?

Alperen Duymaz Kimdir?

Birbirine aşık nişanlı bir çiftin evlenme hayalleri üzerine kurdukları hayalleri mevzu alan dizinin başlama tarihi şimdi aşikâr değil.

Dizinin çekimleri devam ederken, gelen haberlere nazaran ikili bir sette arbede etti Tartışmanın sebebi Melisa Aslı Pamuk’un daima sete geç gelmesiydi. Hengamenin akabinde rol arkadaşı Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz birbirlerini toplumsal medya hesaplarında takip etmeyi de bırakmışlardı.

melisa pamuk

Duymaz bu olayların uzaması üzerine Twitter hesabından takipçilerine açıklama yaptı:”Öncelikle herkese merhaba; geçtiğimiz pazar günü sette yaşanan ve uzayan gerginlik hakkında yazıyorum. Melisa’nın genel olarak sete geç çıkıp grubu bekletiyor olmasına mana vermeye çalışırken bizler, işimizin yoğunluğu sebebiyle o gün ki geç gelişinin sebebini sordum. “Ne oldu neden geç kaldın Melisa?’” gelen ciddiyetsiz karşılık ve pişkin halin akabinde sinirlendim ve aralıklı davrandım. Grubun karşısında mahçup olan Melisa yaklaşık 20 dakika sonra,  büyük bir sonla yanıma geldi ve tartışma başladı…Bu tartışmanın sonucunda Melisa bana küfrederek seti terketti. Ben haklarımı müdafaaya çalıştım ve çalışıyorum. Beşerler işlerinin gerektirdiği saatlerde işlerinde olurlar, rastgele bir aksaklıkta da açıklama yaparlar. Tüm takımın hazır bir biçimde Melisa’yı beklemesini ve Melisa’nın hiç

bir şey yokmuşçasına pişkince gülerek koyduğu ciddiyetsiz hali hazmedemedim. Açıklama yapmak zorunda kalmayabilirdim fakat çıkan yanlış ve palavra, gerçeği yansıtmayan bu haberlere bir karşılık vermek istedim.”

alperen duymaz,Çarpışma Dizisi,erkeğe inanç olmaz,melisa pamuk

Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın tartışma sebebi muhakkak oldu! İkili neden hengame etti? Ortalarındaki gerginliğin sebebi ne? Ayrıntılar için…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

MELİSA ASLI PAMUK VE ALPEREN DUYMAZ’IN TARTIŞMA SEBEBİ BELLİ OLDU!