e
sv

Meghan Markle ve Prens Harry geri adım mı atıyor?

523 Okunma — 19 Aralık 2022 12:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Meghan Markle ve Prens Harry geri adım mı atıyor? Kraliyetten ayrılma süreçlerini anlattıkları belgesel ile İngiltere’de beklenemedikleri kadar büyük reaksiyon gören Meghan Markle ve Prens Harry herkesi şoke eden bir karar verip, Kraliyet ailesi ile görüşmek istediklerini ve özür dileyeceklerini söylediler.

Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin dijital platformda yayınlanan belgeselinden sonra yükselen tansiyonu düşürmek için Kraliyet ailesi ile bir ortaya gelecekleri öne sürülen argümanlardan birisiydi.

The Sunday Times’ın haberine nazaran Sussex çifti, Kraliyet ailesinden özür dilemek için bir görüşme planlıyor.

Belgesel Kraliyet ailesi hakkında ırkçılık suçlaması, İngiliz Milletler Topluluğu’nun İngiltere sömürgesi olarak lanse edilmesi ve bilhassa Meghan Markle’ın gösterişli reverans esprisi belgesele verilen yansıların ağırlaştığı noktalar.

Ünlü çift, bir müddet evvel Robert F. Kennedy İnsan Hakları örgütü tarafından verilen “Irkçılıkla Mücadele” mükafatını aldı. Bu mükafatı kabul etmeleri, Kraliyet sarayında yaşandığı
argüman edilen sistematik ırkçılığın yanlışsız olduğu ve doğruluğunu onayladıkları formunda yorumlandı.

Bu da aslında Harry’nin babası Kral Charles ve tahtın varisi ağabeyi Prens William için hayli sorunlu bir durum. Saray, husustan rahatsız olsa da ödül ve mükafatın etrafında oluşan dedikoduların çok kelamı edilmedi.

Ses getiren belgeselde Kraliyeti suçlayan Meghan Markle ve Prens Harry çifti, telaffuzlarıyla İngiltere’de büyük bir reaksiyonla karşı karşıya kalmışken ve Kral Charles’ın taç giyme merasiminden uzak durmaları istenirken, Kral Charles’ın ikiliyi merasime çağıracağı haberi şaşırttı.

6 Mayıs’ta gerçekleşecek olan taç giyme merasimine gelen yansılardan dolayı katılıp katılmayacağı muhakkak olmayan Prens Harry ve Meghan Markle çiftine Kral Charles’tan birinci adım geldi.

Kraliyet ailesi ile en son Kraliçe Elizabeth’in cenaze merasiminde bir ortaya gelen çifti, Kral Charles’ın taç giyme merasimine çağırdığı belirtildi.

Çiftin bu davete ne karşılık vereceği şimdi bilinmiyor.

Meghan Markle Prens Harry geri adım mı atıyor? Yayınlanan belgeselin akabinde İngiltere’de büyük reaksiyon gören ikili beklenmedik davet geldi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Meghan Markle ve Prens Harry geri adım mı atıyor?