e
sv

Hilal Altınbilek’in Gizemli Aşkı Panikledi

668 Okunma — 26 Kasım 2022 15:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hilal Altınbilek, geçtiğimiz ağustos ayında muharrir Metin Hara ile bir yıllık münasebetini sessiz sedasız noktalamıştı. Sürpriz ayrılıktan sonra yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkan 31 yaşındaki hoş, evvelki gece sevgilisiyle Etiler’deydi. Oyuncunun gizemli aşkı, basın mensuplarına imaj vermemek için uzun uğraşlar verse de bu gayretinde başarılı olamadı. Basın karşısında Hilal Altınbilek’in gizemli panikledi. İşte o anlar;

Aşk Bitti

Beraberliklerinin hoş gittiğini söyleyen Altınbilek-Hara ikilisi, ayak üstü kendilerini görüntüleyen muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı.

Basın mensuplarının “Evlilik düşünüyor musunuz? Aileler tanıştı mı?” sorusuna, “Evet tanıştı, merak etmeyin” cevabını vermişti. ‘Karagül’ dizisiyle şöhreti yakalayan hoş oyuncu ile sevgilisi Metin Hara’nın yakın vakitte alakalarını resmiyete dökeceği ve nikah masasına oturacakları sav edilmişti.

Nikâh masasına oturması beklenen Altınbilek ile Hara’dan Ağustos 2022’de kötü haber gelmişti. 31 yaşındaki oyuncu, bir yıldır birlikte olduğu müelliften fikir ayrılığı ve kıskançlık sebebiyle ayrılmıştı. Kendini işine adayan Altınbilek’in, yeni projesi için çalışmalara başladığı öğrenilmişti.

Metin Hara Kimdir?

Metin Hara Hilal Altınbilek Sorularını Cevapsız Bıraktı

Tüm bunların akabinde Metin Hara, evvelki akşam Bebek’te arkadaşları ile kahve içerken görüntülendi. Altınbilek ile ayrılıkları hakkındaki sorulara cevap vermek istemeyen ve “Her şey yolunda” diyen Metin Hara, “Bence hiç bir şey yazma benimle alakalı. Kitap çalışmalarım ve konferanslarım devam ediyor. Hayatımda ekstra bir şey yok. Hiçbir şey beni etkilemez” diyerek aracına yanlışsız yürüdü.

Hilal Altınbilek Kimdir?

Mekandan Çıkarken Yakalandılar

Hilal Altınbilek, evvelki gün Etiler’de bir yerde yeni sevgilisi ile birlikte basın mensuplarıyla adeta köşe kapmaca oynadı. Yerden el ele çıkan yeni sevgililer, gazetecileri fark edince çabucak birbirinden ayrıldı. VIP bir araca binen oyuncu, sevgilisine “Hadi!” diye seslendi lakin sevgilisi onu bırakıp gazeteciler kendisini çekmesin diye içeriye kaçtı.

Hilal Altınbilek’in Gizemli Aşkı Panikledi

Mekanın etrafındaki sokaklarda dolaşıp, beş sefer tekrar kapıya gelip sevgilisini almak isteyen Altınbilek, inatçı sevgilisi otomobile gelmeyince başarılı olamadı. Gazetecilerin kendisini çekmesini istemeyen beyefendi, yerin ardındaki işçi odasında saklandı.

Personel Odasında 3 Saat Bekledi

Odada yaklaşık üç saat muhabirlerin gitmesini bekleyen Hilal Altınbilek’in yeni sevgilisi, kimliğini muhakkak etmemek için elinden geleni yaptı. Bir orta yere yanaştırılan otomobile oburunu bindirerek şaşırtmaca yapmaya çalışması da dikkat çekti.

Bu uğraşına karşın yeniden başarılı olamayan gizemli sevgilinin, kapıda, gazetecilerin gidip gitmediğini denetim etmesi objektiflere bu türlü yansıdı.

hilal altınbilek,Hilal Altınbilek’in Gizemli Aşkı Panikledi,Metin Hara

görüntü vermemek için uzun uğraşlar verse de bu uğraşında başarılı olamadı. Basın karşısında Hilal Altınbilek’in gizemli panikledi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Hilal Altınbilek’in Gizemli Aşkı Panikledi