e
sv

Kimse bu yılbaşı hediyelerinden mutlu olmuyor!

517 Okunma — 21 Aralık 2022 12:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yılbaşında ikram alacaklar muhakkak bu ikramlardan uzak durun!

Noel ile ilgili en uygun biçimde kendinize saklanan şeyler vardır. Örneğin, kızartmanın uygun sonuçlanmadığını ve daha fazla uzatmadan teslimat hizmetinin kullanılması gerektiğini yahut davetin aslında yalnızca baba için yapıldığını ve berbat kayınvalide için olmadığını. Birkaç iyi niyetli hediye de bu listeye dahil edilebilir. Burada sevinç değil, büyük bir hayal kırıklığı veriyorsunuz.

Kimsenin mutlu olmadığı 5 Noel hediyesi

1. Noel çikolatası

Aralık ayının başında Noel çikolatası, kurabiyeler ve benzerlerine doyamazken, yıl sonunda işler biraz farklı görünüyor. Hediye büyük bir kutu çikolata mı yoksa Noel Baba çikolatası mı? 2023’te bundan kolaylıkla vazgeçebiliriz.  Aslında bu müddette tatlı ve çikolatalar sıklıklıkla tüketildiği için kimse bu türlü bir ikram beklemiyor.

2. Beslenme kılavuzları, fitness ekipmanları 

Sizin de etrafınızda tam bir fitness manyağı var mı? O halde sportif bir armağan ile onu katiyetle keyifli edebilirsiniz… Ancak bu kişi bilhassa atletik değilse yahut sportif olma eğilimi yoksa dikkatli olunması önerilir. Özellikle kalp-damar hastalıkları, şeker hastalığı ile ilgili burada, bir beslenme rehberi yahut bir fitness aleti, süratli bir formda tecavüz edici bir tesir yaratabilir ve alıcının yanlış tarafına geçebilir. 

3. Şahsî gelişim kitapları

Kişisel gelişim kelam konusu olduğunda, ikram süratle geri tepebilir. Bilhassa alıcının zihinsel ömrü hakkında yanlış bir izlenimde bulunduğunuzu hissettirebilirsiniz. İkram alıcısı tahminen de o anda his durumunu, etrafındaki herkesin bilmesini istemiyor olabilir, en derindeki iç yüzünün neye benzediğini yahut şu anda ne yaptığını bilmesini istemiyor olabilir mi? Bilinsin istese bile, bu cins ikramlar sadece çok ferdî bir ortamda verilmelidir.

4. Ferdî Olmayan Kuponlar

Hediye çeki kendi içinde makûs bir şey değildir. Kuponun en azından armağan ettiğiniz kişi ile bir ilişkisinin olması gerekir. Örneğin armağan edeceğiniz arkadaşınız antika, vintage, yahut organik eserlerin olduğu dükkanı seviyorsa oraya ilişkin bir kupon armağan edebilirsiniz.  Kişiyle hiçbir ilgisi olmayan bir kupondan daha makûs bir armağan yoktur.

5. Kelamlı Kupalar

Kendi başına, bir fincan her vakit yeterli bir armağandır, fakat kelamda zekice veya  komik bir kelamla, sıkışık bir gülümseme ve bastırılmış bir “teşekkür ederim” daha muhtemeldir. O yüzden komik olduğunu düşündüğünüz bir kupayı armağan ederken 2 defa düşünün.

İpucu

Hediye,Çikolata,Noel

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Kimse bu yılbaşı hediyelerinden mutlu olmuyor!