e
sv

Kenan Doğulu, Beren Saat’in sözleri karşısında gözyaşlarını tutamadı

697 Okunma — 02 Aralık 2022 13:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dün gece ünlüler  “GQ Türkiye Men of the Year Ödülleri” için bir ortaya geldi. Ödül merasiminde “Yılın ikonu” seçilen Kenan Doğulu, mükafatını 7 sene evvel evlendiği Beren Saat’in ellerinden aldı. Mesleğinde 30. yılı kutlayan Kenan Doğulu, eşi Beren Saat’in konuşması karşısında gözyaşlarını tutamadı…

kenan doğulu beren saat

Kenan Doğulu Kimdir?

Beren Saat Kimdir?

Kenan Doğulu gözyaşlarını tutamadı 

Dün gece GQ Türkiye Men of the Year Mükafatları sahiplerini buldu. Birçok ünlünün katıldığı merasimde duygusal ve eğlenceli anlar meydana geldi. Bu anlardan en duygusal olanı ise Beren Saat’in eşi Kenan Doğulu’ya yaptığı duygusal konuşma oldu. Kenan Doğulu bu konuşma karşısında gözyaşlarını tutamadı.  Ödül merasiminde “Yılın İkonu Ödülü”nü Kenan Doğulu aldı.

kenan doğulu beren saat

Kenan Doğulu mükafatını 7 yıllık eşi Beren Saat’ten aldı. Beren Saat’in mükafatı verirken eşine yaptığı duygusal konuşma ise magazin gündemine oturdu. Ödül merasiminin en duygusal anı olarak kayıtlara geçti.

beren saat

Beren Saat eşine  “Öyle bir şey düşünüyorum; galiba ikon olmak birazcık Kenan’ın ruhu ile ilgili bir şey… Müzikte de yarattıkları besteleri, yarattığı ikonlaşan soundu, sesi, ondan sonra gelenlere yol açan bir sürü fikri her şeyi biliyorsunuz zati ancak ben bugün şunu hissediyorum; çocukken aldığımız müzik mecmualarından çıkan o güneş kolyeyi göğsümde taşıyarak tahminen bugünün manifestosunu çocukluğumda da yapmıştım. Bizi bir ortaya getiren o sonsuz olasılıklara teşekkür ederim ve yaş aldıkça seksileşen yılın ikonuna bu mükafatı verdiğim için çok mutluyum”  cümleleriyle mükafatını takdim etti.

beren saat kenan doğulu

Beren Saat’in duygusal konuşması karşısında gözyaşlarını tutamayan Kenan Doğulu “seni seviyorum” diyerek eşine karşılık verdi. İkilinin romantik anları magazin gündemine oturdu.

Sizler bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz?

beren saat,kenan doğulu,kenan doğulu ağladı,kenan doğulu beren saat

Kenan Doğulu, Beren Saat’in kelamları karşısında gözyaşlarını tutamadı… Kenan Doğulu’nun ağlama sebebi neydi? Ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kenan Doğulu, Beren Saat’in sözleri karşısında gözyaşlarını tutamadı