e
sv

Katie Holmes’un Kırmızı Halı Seçimi Gündeme Damga Vurdu

533 Okunma — 15 Aralık 2022 16:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyaca ünlü ABD’li aktris ve üretimci Katie Holmes, son giydiği kıyafetle toplumsal medyada tenkitlere maruz kaldı. 43 yaşındaki hoş, 2000’li yılların başında moda olan elbise altına kot pantolon ile kırmızı halıda yürüdü. Bu kombin; geçmiş yıllarda Hilary Duff, Destiny’s Child, Britney Spears, Paris Hilton, Anne Hathaway ve birçok ünlü tarafından kullanılmıştı.

Kızıyla İlgilenmediği İddiaları

Katie Holmes, Tom Cruise ile 2006 yılında nikah masasına oturmuş ve 2012 yılında ayrılma kararı almıştı. Cruise’un Katie Holmes’tan ayrıldıktan sonra, annesiyle birlikte yaşayan kızı Suri ile hiç ilgilenmediği söyleniyordu. Bunun nedeni olarak da Scientology’nin tarikat dışı bireylerle görüşme yasağı gösteriliyordu.

Bu argümanların akabinde New Idea isimli internet sitesi 14 yaşındaki Suri Cruise, artık babasının soyadını kullanmak istemediğini öne sürüldü.

Tom Cruise’un da bunu kabul ettiği fakat isteğin gerçekleşmesi için kızının 21 yaşına gelmesini kaide koştuğu konuşuldu. İkili yakın bir kaynağın, “Tom, kızının ‘Cruise’ soyadını taşıyıp, taşımamasını umursamıyor” açıklamasını yaptığı da savlar ortasında yer aldı. Birebir kaynak Katie Holmes’un da kızına “Benim soyadımı kullanmak ister misin?” diye sorduğunu, Suri’nin de bunu kabul ettiğini söyledi.

Katie Holmes’un Kırmızı Halı Seçimi Gündeme Damga Vurdu

Tarzıyla her vakit tenkit toplayan 43 yaşındaki ABD’li oyuncu Katie Holmes, son tercihi ile de tekrar modaseverleri kızdırmayı başardı. New York’ta katıldığı iHeart Radio Jingle Ball davetinde elbise altına bol jean ve spor ayakkabı giydi.

Katie Holmes, 2000’lerin başında ünlenen pantolon üstü elbise modasını anımsattı. Oyuncuya, “Giyinmeyi öğrendiğini görebilecek miyiz?”, “Kendine bunu neden yapıyorsun?” üzere eleştirel yorumlar aldı.

Katie Holmes,Katie Holmes’un Kırmızı Halı Seçimi Gündeme Damga Vurdu

Hilary Duff, Destiny’s Child, Britney Spears, Paris Hilton, Anne Hathaway ve birçok ünlü tarafından kullanılmıştı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Katie Holmes’un Kırmızı Halı Seçimi Gündeme Damga Vurdu