e
sv

Kate Winslet’ten Kilo Açıklaması

532 Okunma — 06 Aralık 2022 20:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kate Winslet, bayanların vücutlarıyla ilgili gördükleri baskıyı geçmişte yaşadıklarını anlatarak lisana getirdi. Oscar ödüllü oyuncu, genç bir oyuncuyken menajerine kilosuyla ilgili sorular geldiğini söyledi.

Kadınların Gördüğü Baskı Hakkında Konuştu

İngiliz oyuncu Kate Winslet, bayanların vücutlarıyla ilgili gördükleri baskı hakkında niyetlerini lisana getirdi.

Kate Winslet’ten Kilo Açıklaması

Sunday Times’a konuşan 47 yaşındaki Winslet, bahisle ilgili görüşlerini geçmişte yaşadıklarını anlatarak tabir etti. Oscar ödüllü oyuncu, toplumsal medya kullanımının artmasıyla bir arada bilhassa bayanların vücutları ve dış görünümleriyle ilgili gördükleri baskıya dikkat çekti.

Winslet, bu baskıya değinerek “Ben gençken menajerim ‘Kilosu nasıl?’ diye telefonlar alırdı” sözlerini kullandı.

Oyuncu, yüzünü hareket ettirebilmesinin, bıngıldayan bir bedene sahip olmayı önemsediğini ve kesimdeki şeylerin değiştiğini hissettiğini söylüyor.

“Sürekli Tetikte Olmak Zorunda”

Winslet, ayrıyeten 22 yaşındaki kızı Mia Threapleton ile birlikte ‘I Am Ruth’ta rol alıyor. Winslet, kızı yaşındaki oyuncular için daha çok kaygılı olduğunu belirterek “Tüm dünyanın kapımın önünde olması aslında gereğince zordu, lakin artık bugünün haberleri kalıcı. Sarhoşken ya da aptalken yaptığın şey size musallat olmak için tekrar ortaya çıkabilir. Genç oyuncular daima tetikte olmak zorunda. Harikulâde güç olmalı.” diye konuştu.

“Çıplak Sahnelerle Seyirciyi Bıktırmak İstemiyorum”

Öte yandan 1997’de rol aldığı ‘Titanic’ sinemasıyla büyük bir şöhret yakalayan Kate Winslet, daha evvel oyunculuk mesleğiyle ilgili aldığı kararları açıklamıştı. Çıplak sahnelerde rol alarak seyirciyi bıktırmak istemediğini anlatan Winslet, “Seyirci beni o sahnelerde gördüğünde ‘yine başladı’ demesin” kelamlarıyla bu bahse yaklaşımından bahsetmişti.

“Yaşımla İlgili Bir Durum Değil”

New York Times’a konuşan İngiliz oyuncu, bundan sonra rol alacağı çıplak sahnelerin sayılı olduğunu söylemişti. Winslet, artık bu tıp sahnelerde oynarken kendini o kadar da rahat hissetmediğini kelamlarına eklemişti. Winslet, “Bu aslında yaşımla ilgili bir durum da değil” diye konuşmuştu.

Kate Winslet,Kate Winslet’ten Kilo Açıklaması

Oscar ödüllü oyuncu, genç bir oyuncuyken menajerine kilosuyla ilgili sorular geldiğini söyledi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Kate Winslet’ten Kilo Açıklaması