e
sv

Johnny Deep Aralıksız 7 Dakika Alkışlandı

132 Okunma — 17 Mayıs 2023 14:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Johnny Depp’in Dönüşü Cannes’da Gözyaşlarıyla Karşılandı. Cannes Sinema Şenliği, birbirinden argümanlı sinemaların yarıştığı bir platform olarak dün başladı. Şenliğin açılış gününde, sinema dünyasının ünlü isimlerinden Johnny Depp’in başrolünde olduğu ‘Jeanne du Barry’ sineması gösterildi ve Depp, görkemli bir dönüş yaparak şenliğin en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Ünlü oyuncu, galada 7 dakika boyunca ayakta alkışlandı ve bu manalı tezahürat karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Johnny Deep Aralıksız 7 Dakika Alkışlandı

Johnny Depp, Cannesda 7 dakika boyunca ayakta alkışlandı

Johnny Depp’in sinema dünyasındaki mesleği kadar özel hayatı da yakından takip ediliyor. 2011 yılında ‘The Rum Diary’ sinemasının setinde tanıştığı ve yaklaşık iki yıl süren evliliğin akabinde olaylı bir formda boşandığı Amber Heard ile ortalarında açılan milyonlarca dolarlık dava, 1 Haziran 2022’de sonuçlanmıştı.

Johnny Depp, Cannes’da 7 dakika boyunca ayakta alkışlandı

Ancak daha sonra bu sayı, Virginialı yetkililerin bu cins tazminatlar için belirlediği 350 bin dolara düşürüldü. Eski eşlerin avukatları ortasında yapılan mutabakat sonucunda, Amber Heard’ün sigorta şirketi Depp’e 1 milyon dolar ödemeyi kabul etti.

Cannes Sinema Şenliği Başladı

Fransa’da düzenlenen 76. Cannes Sinema Şenliği, İsveçli direktör Ruben Östlund’un heyet başkanlığında başladı. Şenliğin açılışında Fransız ve Cezayirli direktör Maiwenn Le Besco’nun ‘Jeanne du Barry’ sineması gösterildi ve bu gösterimde Johnny Depp büyük ilgi gördü.

johnny deep

Johnny Depp’in Dönüşü Cannes’da Gözyaşlarıyla Karşılandı. Cannes Sinema Şenliği, birbirinden argümanlı sinemaların yarıştığı bir platform olarak dün başladı. Şenliğin açılış gününde, sinema dünyasının ünlü isimlerinden Johnny Depp’in başrolünde olduğu ‘Jeanne du Barry’ sineması gösterildi ve Depp, görkemli bir dönüş yaparak şenliğin en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Ünlü oyuncu, galada 7 dakika boyunca ayakta alkışlandı […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Johnny Deep Aralıksız 7 Dakika Alkışlandı