e
sv

İrem Helvacıoğlu’ndan şok edici açıklamalar!

711 Okunma — 30 Kasım 2022 11:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu yaptığı açıklamalarla şok etti… Geçtiğimiz gece Milletlerarası Kumaş Tasarımı Yarışı finaline katılan İrem Helvacıoğlu, açıklamaları ile sevenlerini şaşırttı. Alp Navruz ile “Yürek Çıkmazı” dizisinde birlikte rol alan İrem Helvacıoğlu’ndan şok edici açıklamalar…

irem helvacıoğlu

İrem Helvacıoğlu Kimdir?

Alp Navruz Kimdir?

Şiddeti itiraf etti 

Yürek Çıkmazı dizisinde rol alan İrem Helvacıoğlu, dizideki karakteri üzere gerçek hayatında da ruhsal ve fizikî şiddet gördüğünü itiraf etti.  “Ben de kendi hayatımda fizikî şiddete maruz kaldım. Ruhsal şiddet de gördüm ve bunu sonradan fark ettim. Hayatımda bu stil şiddeti bana uygulayanlara artık yer vermiyorum.” sözlerine yer verdi.

irem helvacıoglu

İrem Helvacıoğlu, daha evvel Sen Anlat Karadeniz, Güneşin Kızları, Annenin Sırrıdır Çocuk üretimleri ile isminden sıklıkla kelam ettirmeyi başarmıştı. Yeni dizisi Yürek Çıkmazı’nda karakteri şiddete uğrayan İrem Helvacıoğlu, geçmişte de şiddete uğradığını açıkladı.

Sizler bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz?

alp navruz,irem helvacıoğlu,irem helvacıoğlu kimdir,yürek çıkmazı

İrem Helvacıoğlu’ndan şok edici açıklamalar! Ünlü oyuncu açıklamaları ile herkesi şok etti. Ünlü oyuncunun başına gelenler sevenlerini üzdü!

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

İrem Helvacıoğlu’ndan şok edici açıklamalar!