e
sv

İpek Filiz Yazıcı’dan Düğün Açıklaması

531 Okunma — 21 Aralık 2022 16:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan oyuncu İpek Filiz Yazıcı (20) ve müzisyen Ufuk Beydemir, geçtiğimiz aylarda evlilik yolunda birinci adımı atmıştı. Hayatlarını birleştirme kararı alan ve hazırlıklara başlayan ünlü çift, önümüzdeki hafta sonu İstanbul’da düğün yapacak. Kız kardeşiyle Nişantaşı’nda görüntülenen İpek Filiz Yazıcı’dan düğün açıklaması geldi. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

Ufuk Beydemir İpek Yazıcı Fotoğraf Paylaştı

Gönlünü Ufuk Beydemir’e kaptıran İpek Filiz Yazıcı’dan romantik pozlar geldi. Son devrin parlayan yıldızlarından olan Yazıcı, sevgilisi Ufuk Beydemir’le aşk karelerini yayınladı. Oyuncu, müzikçi sevgilisiyle üç pozunu toplumsal medya hesabından paylaşmıştı.

İpek Filiz Yazıcı ile Ufuk Beydemir Dünyaevine Giriyor!

Genç oyuncu İpek Filiz Yazıcı (20) ile ‘Ay Ciltli Kadın’ müziğiyle şöhreti yakalayan Ufuk Beydemir (30) nikah masasına oturuyor.

Geçtiğimiz yıl nisan ayında birlikteliklerini ilan eden çift, evlilik yolunda birinci adımı attı.

Sevgilisinin evlilik teklifine ‘evet’ karşılığını oyuncu, müjdeli haberi toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Ünlü oyuncu paylaştığı karelerine, “Mutluluğumuzu artık sizinle paylaşmanın vakti geldi” notunu düştü. Nurgül Yeşilçay ve Mabel Matiz üzere isimler de çifti toplumsal medya üzerinden tebrik etti.

İpek Filiz Yazıcı Kimdir?

“Ev Düzme Savaşında Yıkılmayacağız”

Düğün hazırlıklarını başlayan İpek Filiz Yazıcı ile Ufuk Beydemir’den geçtiğimiz haftalarda yeni bir fotoğraf gelmişti. Sevgilisiyle verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sunan hoş oyuncu, Instagram gönderisine, “Ev düzme savaşında birbirimize dayanacağız sevgilim, pes etmeyeceğiz, dik duracağız, yıkılmayacağız” notunu düşmüştü.

Ufuk Beydemir’den İpek Filiz Yazıcı Hakkında Açıklamalar

‘Aşk101’ dizisinde hayat verdiği ‘Işık’ karakteriyle şöhreti yakalayan İpek Filiz Yazıcı ile yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan Ufuk Beydemir, şimdilerde düğün hazırlığı yapıyor. 57 bin takipçisinin bulunduğu Twitter hesabından yayınladığı iletiler ile dikkatleri üzerine çeken 30 yaşındaki müzisyen, “İnek Şaban üzere çan kolye takıp meskende gezmem yakındır” dedi.

Sevgilimle farklı odalardayken odadan odaya geçince birden beni görünce korkuyor. Sessiz yürüyormuşum çok. ‘Önden seslenip o denli gel’ dedi, denedik o da olmadı. İnek Şaban üzere çan kolye takıp meskende gezmem yakındır.

Ünlü müzikçi, ikinci bildirisinde ise “Önden seslenme işinin işe yaramayacağını ben söylemiştim zati. Ses de birden gelen bir şey ya zira. Birinci harekete başladığım yerden durmaksızın seslenerek yürüyecekmişim, o denli olurmuş” sözlerini kullandı.

Ufuk Beydemir Kimdir?

İpek Filiz Yazıcı’dan Düğün Açıklaması

Müzisyen Ufuk Beydemir ile Roma’da sürpriz nikahla dünya konutuna giren oyuncu İpek Filiz Yazıcı, dostları ve ailesi için önümüzdeki hafta sonu İstanbul’da düğün yapacak. Kız kardeşi ile evvelki gün Nişantaşı Citys’te objektiflere yansıyan Yazıcı düğün alışverişine çıktıklarını belirtip, 25 Aralık’ta bir otelde düğün yapacaklarını söyledi.

“Düğün hazırlıkları için geziyorum, son düzlükteyiz” diyen Yazıcı “Pazar günü ayın 25’inde düğünümüz var. Ufak tefek eksiklikler vardı onları hallediyoruz. Keyifli bir düğün olacak aileler, akrabalar, arkadaşlarla. Biz balayını evvel yapmıştık biliyorsunuz. Tahminen bir balayı daha yaza yaparız” halinde konuştu.

İpek Filiz Yazıcı,İpek Filiz Yazıcı’dan Düğün Açıklaması,Ufuk Beydemir

kardeşiyle Nişantaşı’nda görüntülenen İpek Filiz Yazıcı’dan düğün açıklaması geldi. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

İpek Filiz Yazıcı’dan Düğün Açıklaması