e
sv

Aleyna Kalaycıoğlu: Soluğu Kesin Hastanede Alacağım

568 Okunma — 21 Aralık 2022 16:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Survivor 2021’ yarışıyla ünlenen Aleyna Kalaycıoğlu, 11 Mayıs 2022’de Burcu Kıratlı’dan boşanan Sinan Akçıl ile single çıkarmıştı. Hoş oyuncu, eski eşinin aşk yaşadığı sav edilen Kalaycıoğlu için, “Aleyna annesiyle Sinan’dan müzik istemeye gelmişti. Sinan’a ‘Abi’ diyordu” demişti. Akçıl ise Kıratlı’nın kelamlarının tersine çok konuşulan bağlantıyı doğrulamıştı. Klip çekiminde güç anlar yaşayan Survivor Aleyna’ya, özel hayatıyla ilgili basına yansıyan haberler hatırlatıldı. Aleyna Kalaycıoğlu “Soluğu kesin hastanede alacağım” dedi. İşte mevzu hakkında tüm ayrıntılar;

“Çok Mutluyuz”

Geçtiğimiz ekim ayında Aleyna Kalaycıoğlu’nun doğum günü için Fransa’nın başşehri Paris’e giden ikiliden Sinan Akçıl, ‘Tektaş’ müziğinin klip çekimi sırasında basın mensuplarının sorularına cevap vermiş, “Aleyna çok yetenekli. Her vakit da gerisindeyim. Paris’te doğum günleri kutlanabilir. Bu çok olağan. Ben bu aşk haberlerinden rahatsız değilim. Hoş bir birlikteliğimiz var, doğrudur. Çok mutluyuz” açıklamasını yapmıştı.

“Burcu Palavra Söylüyor”

Sürpriz bağlantıyı itiraf eden ünlü müzikçi, eski eşi Burcu Kıratlı’nın “Aleyna annesiyle Sinan’dan müzik istemeye gelmişti. Sinan’a ‘Abi’ diyordu” cümleleri hakkında, “Bir defa geldi annesiyle esasen. Burcu palavra söylüyor. ‘Abi’ falan demedi Aleyna bana” halinde konuşmuştu.

“Sıfır Derecede Klip Çektim”

Aleyna Kalaycıoğlu, yeni çıkacak teklisi ‘Tebrik Ederim’in klip çekimini evvelki gün gerçekleştirdi. Kelam ve bestesi Sinan Akçıl’a ilişkin olan bir şarkıyı sevenlerini buluşturmaya hazırlanan Kalaycıoğlu, sıfır derece sıcaklıkta ve yağmur altında gerçekleşen klip çekiminde sıkıntı anlar yaşadı.

Aleyna Kalaycıoğlu: Soluğu Kesin Hastanede Alacağım

Çekim ortasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kalaycıoğlu, yılbaşı öncesi de şarkıyı çıkarmak istediklerini belirterek, “Survivor’dan sonra birinci kez bu kadar zorlanıyorum. Yağmurun altında klip çekiyoruz. Çekimden sonra kesin hastanede soluğu alacağım” dedi.

“20 Dakikada Yazdı”

Söz ve müziği Sinan Akçıl’a ilişkin olan müziğin yazılma sürecini anlatan Kalaycıoğlu, “Bu müzik da Sinan’ın öbür müzikleri üzere çok süratli oldu. 20 dakikada müzik yazdı okuduk, ‘Bu olmuş’ dedik” sözlerini kullandı.

Aşk Sorularından Kaçtı

“Sinan Akçıl ile sevgili olduğu” haberleri hatırlatılan Kalaycıoğlu’nun, “Çok konuşmak istemediğim hususlar bunlar. Bu sorulara yanıt vermek istemiyorum” diyerek, özel hayatıyla ilgili sorulardan kaçması dikkat çekti.

Aleyna Kalaycıoğlu,Aleyna Kalaycıoğlu: Soluğu Kesin Hastanede Alacağım

Survivor Aleyna’ya, özel hayatıyla ilgili basına yansıyan haberler hatırlatıldı. Aleyna Kalaycıoğlu “Soluğu kesin hastanede alacağım” dedi. İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aleyna Kalaycıoğlu: Soluğu Kesin Hastanede Alacağım