e
sv

Hediye kutularınız sizden bir iz taşısın

573 Okunma — 30 Kasım 2022 15:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu ikram paketleriyle herkes sizden armağan almak isteyecek.

Doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü, yılbaşı derken özel günler geldikçe geliyor. Düşünülerek alınan her ikram her vakit için özeldir hele bir de paketlemesi sizden bir iz taşıyorsa, o pakette bir imzanız varsa ee daha ne olsun değil mi? Sevdiklerinize ikram verirken armağan paketini basitçe güzelleştirebilir, daha ihtimamlı, daha düşünülmüş hale getirebilirsiniz. Böylelikle herkes sizden ikram almak için can atacak. Gelin birlikte nasıl daha şık armağan paketlenir görelim.

RENKLİ VE NEŞELİ

Genellikle çocuklar ya da hala çocuk kalanlar bu türlü rengarenk ikram paketlerine bayılırlar. Sempatik, sevinçli, şık ve ihtimamlı bir paketleme için bu şekillerden yararlanabilirsiniz.

 

YILBAŞI KONSEPTİ

Yılbaşı geliyor, armağanlar seçiliyor pekala yılbaşı konseptine uygun renklerle şahane paketler ortaya çıkarabilirsiniz. Bu paketlere herkes bayılacak.

SEVGİLİER GÜNÜ

Sevgililer gününde sevgilinizi keyifli etmek için hoş bir ikram aldınız lakin tıpkı vakitte hoş bir paketi olsun istiyorsanız çok kolay. En hoş ve özel sevgiliye ihtimamlı bir ikram..

İpucu

Hediye

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Hediye kutularınız sizden bir iz taşısın