e
sv

Hande Erçel ve Hakan Sabancı Paris Tatilinden Döndü

278 Okunma — 07 Mart 2023 17:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü oyuncu Hande Erçel ile iş insanı Hakan Sabancı’nın Paris tatili magazin gündeminde. Bir müddettir manşetlerden düşmeyen Hande Erçel ve Hakan Sabancı, Paris tatlinden döndü. İşte ayrıntılar;

Göz Kamaştırdı

Çift Paris’in en lüks otellerinden birinde konakladı. Tatil fotoğraflarına nazaran Hande Erçel şık kıyafetleri ve mücevherleriyle göz kamaştırdı.

Magazin Gündemine Mi Oynuyorlar?

Hande Erçel ile Hakan Sabancı ortasındaki aşk argümanları bir müddettir magazin gündeminde. Çift daha evvel de tatil fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmış fakat aşk savlarını doğrulamamıştı. Paris tatili sonrasında Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın bir açıklama yapıp yapmayacakları merak konusu.

Takipçileri Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın aşkını onaylamasını bekliyor. Çiftin samimi pozları takipçileri heyecanlandırırken, kimileri da magazin gündemine oynadıklarını argüman ediyor. Toplumsal medyada Hande Erçel ve Hakan Sabancı hakkında binlerce yorum yapıldı. Çiftin aşkını kutlayanlar olduğu üzere alakayı samimiyetsiz bulanlar da var.
Hande Erçel’in menajeri ve Hakan Sabancı’nın ofisi magazin haberleri hakkında şimdi bir açıklama yapmadı. Hande Erçel’in yeni dizisi Hakan Sabancı’nın da iş yoğunluğu göz önüne alındığında çiftin aşk hayatı hakkında yakın vakitte resmi bir açıklama yapmaları beklenmiyor.

Hande Erçel ve Hakan Sabancı Paris Tatilinden Döndü

Bir müddettir Paris’te olan çift bugün hava alanında kameralara yakalandı. Bağlantılarını artık gözlerden uzak tutmayan ikili kameramanları görünce samimi ve sıcak davrandı. Basın mensuplarının tatillerinin nasıl geçtiği istikametindeki sorusuna Hande Erçel’den “Tatilimiz hoş geçti, her şey çok güzel” karşılığı geldi.

Sosyetenin çapkın adamı Hakan Sabancı ise ilgisi hakkında yapttığı açıklamayla magazin gündemine bomba üzere düştü. Bir müddettir Erçel’le birlikte olan Sabancı münasebet sorusu karşısında “Ciddi bir ilişki” açıklamasında bulundu.

Hakan Sabancı Kimdir?

Hakan Sabancı,Hande Erçel,Hande Erçel ve Hakan Sabancı Paris Tatilinden Döndü

Bir müddettir manşetlerden düşmeyen Hande Erçel ve Hakan Sabancı, Paris tatlinden döndü. İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Hande Erçel ve Hakan Sabancı Paris Tatilinden Döndü