e
sv

Görenler neye uğradığını şaşırdı! Babam ve Oğlum’un Deniz’i yakışıklıyla olay oldu… İşte son hali

64 Okunma — 19 Aralık 2023 13:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2005 yılında seyirciyle buluşan Babam ve Oğlum sinemasında yer alan Ege Tanman, Deniz’e hayat verdi. Bu karakterle akıllara kazınan başarılı isim, şimdilerde güzel bir delikanlı.

Ege Tanman, “Babam ve Oğlum” sinemasındaki çocuk oyunculuğuyla büyük bir çıkış yakalamıştı. Sinema, direktör Çağan Irmak’ın imzasını taşıyordu ve yaklaşık dört milyon seyirci tarafından izlenerek büyük bir muvaffakiyet elde etti.

Daha sonra televizyon dizilerinde uzunluk gösteren Ege Tanman, “Bez Bebek,” “Sev Kardeşim,” ve “Leyla ile Mecnun” üzere projelerde yer aldı. Ayrıyeten, toplumsal medya platformlarında etkin olarak paylaşımlar yaparak gündemdeki yerini koruyor.

Babam ve Oğlum’da sergilediği etkileyici performansıyla hafızalarda yer eden genç oyuncu, bir devir dünyaca ünlü müzikçi Rihanna’nın bile dikkatini çekmişti. Rihanna, Ege Tanman’ı Twitter’da takip etmeye başladığında, genç oyuncu büyük bir memnunluk yaşamış ve “Teşekkürler kraliçe, bu benim en memnun günüm. Seni seviyorum” halinde bir bildiri paylaşmıştı.

Geçmişte Hayko Cepkin ve Tuba Ünsal üzere ünlülerle başrolü paylaştığı “Çocuk” isimli sinemayla de sinema dünyasında yer alan Ege Tanman, ailesiyle birlikte Bursa’da hayatını sürdürüyor. Günümüzde Ege Tanman’ı görenler birinci bakışta tanıyamıyor!

İşte Ege Tanman’ın son hali:

 

 

Magazin

Ege

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Görenler neye uğradığını şaşırdı! Babam ve Oğlum’un Deniz’i yakışıklıyla olay oldu… İşte son hali