e
sv

Gönül Dağı Dizisi Ekibi Depremzedelere Yardıma Gidiyor

480 Okunma — 09 Şubat 2023 01:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir dayanak haberi de Gönül Dağı dizisi grubundan geldi. Cumartesi akşamları TRT1’de yayınlanan Gönül Dağı dizisinin grubu çekimlere orta vererek karavanları afet bölgesine götüreceğini duyurdu.

6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş’ta 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde iki büyük sarsıntı meydana gelmişti. 10 vilayetimizi etkileyen büyük felaketin akabinde her bölümden insan, marka, kurum ve kuruluş zelzeleden etkilenen vatandaşlarımız için yardım seferberliğine katıldı.

Gönül Dağı Dizisi Grubu Beğeni Topladı

Tüm Türkiye’nin tek yürek olduğu bu günlerde Gönül Dağı dizisi takımı de sessiz kalmadı ve çekimlerine orta vererek karavanlarını depremzedeler için afet bölgesine götüreceğini müjdeledi. Gönül Dağı takımı “Köprü Sinema ve Gönül Dağı takımı olarak, ülkemizde tesirli olan zelzele felaketinin akabinde geçirdiğimiz bu güç günlerde ilan edilen ulusal yas ile birlikte setimizi durduruyor ve karavanlarımızı zelzele bölgesine gönderiyoruz. 9 Şubat saat 13.00’de zelzele bölgesine ulaştırmak üzere hazırda 5 karavan ile AFAD’a gereksinim materyalleri ile yüklü araçlarımızı yollayacağız.Yaralarımızı daima birlikte saracağız” açıklamasıyla büyük beğeni topladı.

gönül dağı,gönül dağı dizi

Gönül Dağı dizisi takımı de ülkemizde yaşananlara sessiz kalmadı. Gönül Dağı dizisi takımı depremzedelere yardıma gidecek. Bu davranışları takdir topladı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gönül Dağı Dizisi Ekibi Depremzedelere Yardıma Gidiyor