e
sv

Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı’nın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

76 Okunma — 15 Aralık 2023 13:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz aylarda dünya meskenine giren Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı’nın bebeklerinin cinsiyeti muhakkak oldu..

Ünlü oyuncu Ezgi Mola dört yıldır aşk yaşadığı işletmeci sevgilisi Mustafa Aksakallı ile 8 Mayıs’ta Maçka’daki bir otelde aile ortasında sessiz sakin bir merasimle dünya konutuna girmişti.

Ünlü oyuncu Mola, nikahtan kısa bir mühlet sonra ‘İstedim oldu, şu ana kadar yalnızca eşim ve ailem biliyordu..’ tabirlerini kullanarak gebe olduğunu açıklamıştı.

BEBEĞİN CİNSİYETİ AŞİKÂR OLDU

Murat Boz, Gupse Özay, Berkay, Hasret Ada Şahin, İbrahim Büyükak, Sinan Engin, Oğulcan Engin Eser Yenenler ve Berfu Yenenler üzere birçok ünlü ismin katıldığı ‘Cinsiyet’ partisinde birbirinden renkli anlar, oyunlar düzenlenerek eğlenceli anlar ortaya çıktı.

 

İlk defa anne-baba olmak için heyecanla bekleyen çiftin bebeklerinin cinsiyeti belirli oldu.

Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı çifti erkek bebek bekliyor. Oğulcan Engin ünlü çiftin bebeğinin cinsiyetini öğrendikleri anı, “Mustafa Jr. geliyor” notuyla paylaştı.

ENİS ARIKAN YAPTI YAPACAĞINI

Cinsiyet partisini ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın yakın arkadaşı ve nikah şahidi olan Enis Arıkan düzenledi ve toplumsal medya hesabından açıklama yaptı.

Arıkan, “Partiyi ben organize ettim. İki gün evvel öğrendim ve cinsiyeti yalnızca ben biliyordum. Bizimkiler bu türlü süslü şeyler sevmez, ben de bu türlü şeyleri çok seviyorum. Geyik olsun… Alaçatı’da olan arkadaşlarımızı davet ettim güldük, eğlendik. Bizimkiler düğün dahi yapmadı bu türlü baby shower falan yapmazdı. Ben hırsımdan yaptım” sözlerini kullandı.

Magazin

Cinsiyet,Ünlü

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı’nın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!