e
sv

Eda Taşpınar’dan Paris Paylaşımı

685 Okunma — 07 Aralık 2022 19:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyuncu Davet Atakan’la alakası dört ay süren Eda Taşpınar, bir müddettir Patrick ile aşk yaşıyor. Toplumsal medya hesabından yaptığı tezli paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Eda Taşpınar yeniden tatilde. Eda Taşpınar’dan Paris paylaşımı geldi. İşte o paylaşımlar;

Artık Saklanmıyorlar

Tatilleri bitmek bilmeyen, bronz deriden hiç vazgeçmeyen ve son devirde sevgilisiyle toplumsal medyada paylaştığı argümanlı pozlarla isminden sıkça kelam ettiren Eda Taşpınar, geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle Bebek’te görüntülenmişti. Sosyetik hoş, özel sürücülü aracında manzara vermemek emeliyle başını geriye çevirmişti. Taşpınar’ın gizemli sevgilisi de art koltukta yüzünü gizlemişti. Günlerdir verdikleri pozlarla çok konuşulan sevgililerin, bu sefer yüzlerini saklama gereği duymasına mana verilememişti.

“Beş Ay Mykonos’da Kalacağım”

Yılın her devri bikinili paylaşım yapan ve tatil pozlarıyla takipçilerini kıskandıran Eda Taşpınar, geçtiğimiz haziran ayında Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Taşpınar, “Bodrum aşkınız bitti mi?” sorusuna şu cevabı vermişti:

Mykonos’da konutum var. Beş ay Mykonos’da kalacağım. Bodrum aşkı asla bitmez lakin senelerce yaşadım orada. Yaşanacak ve görülecek çok yerler var dünyada, onları denemek lazım. O yüzden yaz aylarını Bodrum yerine diğer yerlerde geçiriyorum. Bodrum’un pahalılığı konusunda pek bilgim yok zira uzun müddettir gitmiyorum.

“Bir İlgi Durumu Yok”

Sosyetik hoş, özel hayat sorusu üzerine “Konuşmak istemiyorum. Teşekkür ederim” demekle yetindi. Taşpınar, daima “Arkadaşım” dediği sevgilisi hakkında geçtiğimiz haftalarda yöneltilen soruya, “Bir yabancı arkadaşım, Türkiye’yi gezdiriyorum. Bir alaka durumu yok” karşılığını vermişti.

Eski Sevgilisinden Açıklama

Eda Taşpınar ile Davet Atakan, ünlü oyuncu sakatlığı nedeniyle veda etmek zorunda kaldığı ‘Survivor 2021’ yarışına gitmeden evvel dört ay boyunca aşk yaşamıştı. Atakan, fikir uyuşmazlığı yüzünden ayrıldıklarını söylediği sosyetik hoşun yeni bağı hakkında konuşmuştu: Paylaştığı pozları görmedim. Allah mesut etsin. Eda çok uygun bir insan. Memnunluğu sonuna kadar hak ediyor. Ne diyebilirim ki, inşallah keyifli olur.

Eda Taşpınar Çıplak Ayak Yürüdü

Eda Taşpınar evvelki akşam Galataport’ta bir yerde sevgilisi ile yemek yedi. Taşpınar, yer çıkışı ayaklarını sıkan şeffaf ayakkabılarını çıkarttı ve çıplak ayak yürümeye başladı.

Muhabirler,  “Eda Hanım ayağınıza çam kesimi batabilir” ikazını yapınca “Ben alışığım, ayaklarımın tabanı katran üzere oldu. Çok sert, hiçbir şey olmaz. Ben yazlıkta bütün gün çıplak ayak dolaşıyorum” karşılığını verdi.

Eda Taşpınar’dan Paris Paylaşımı

Sürekli tatilde olan Eda Taşpınar bu kere soluğu Fransa’nın başkenti Paris’te aldı. Dün sabah bornozlu cam önünde paylaştığı pozu toplumsal medyayı salladı.

eda taşpınar,Eda Taşpınar’dan Paris Paylaşımı

paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Eda Taşpınar tekrar tatilde. Eda Taşpınar’dan Paris paylaşımı geldi. İşte o paylaşımlar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Eda Taşpınar’dan Paris Paylaşımı