e
sv

Duyunca çok şaşıracaksınız, işte ünlülerin eski aşkları! Kimler kimlerle berabermiş!

390 Okunma — 15 Mart 2023 13:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Magazin tarihinin tozlu sayfalarında kimler kimlerle birlikteymiş, o ünlü isimlerin eski aşkları kimlermiş bakalım!

Abone Ol

Gördüğünüze duyduğunuza inanamayacağınız bir arşivle sizlerleyiz. Ünlülerin eski sevgililerini gördüğünüzde ‘Vayy bee, kimleer kimlerle berabermiş’ diyeceğinize eminiz. Magazin tarihinin tozlu sayfalarında hoş bir seyahate hazırlanın!

Beyazıt Öztürk- Çağla Şikel

Bir vakitlerin büyük aşkı, herkesin kesin evlenirler diyerek baktığı bu aşk süratli başladı çabuk bitti. Ayrılığın sebebi tam olarak bilinmese de Çağla Şikel yaptığı bir açıklamada, ‘Ayrı dünyaların insanıydık. Anlaşamadığımız için ayrıldık.’ tabirlerini kullanmıştı.

Tuba Ünsal- Mustafa Sandal

2002-2003 yılları ortasında lisanlara destan bir aşk yaşayan ikili birbirlerinin isimlerini bileklerine dövme bile yaptırdılar. Hatta Mustafa Sandal ‘Pazara kadar değil, mezara kadar’ müziğini yaptı ve daha sonra nedeni bilinmez lakin ayrıldılar.

Fazıl Say- Hande Ataizi

İşte çok şaşıracağınız bir çift daha.. Aşkları yalnızca 4 ay sürse de bir devrin en çok konuşulan çiftlerinden biriydi..

Ece Erken- Davut Güloğlu

Bir devirler birebir programın sunuculuğunu yapan iki isim evlilikten döndü. Kısa bir müddet nişanlı kalan çift daha sonra ayrıldılar. Hatta daha sonra Güloğlu yaptığı bir açıklamada, “Ben Ece Erken’le nişan yapmadım, onu ablam yaptı. Ablam benim için çok değerli. Onunla ablam nişanlandı ben değilim. Ablam onu çok seviyordu. Ben şirkette otururken beni arayarak ‘herkes burada, yüzüğünü al gel’ dediler. Kendi nişanıma ayıp olmasın diye gittim.” tabirlerini kullanmıştı.

Meltem Cumbul- Burak Kut

İlişkileriyle örnek gösterilen beğenilen çift, 1993 yılında başladıkları bağlantıya 4 yılın akabinde 1997 yılında son verdiler.

Magazin

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Duyunca çok şaşıracaksınız, işte ünlülerin eski aşkları! Kimler kimlerle berabermiş!