e
sv

Deniz Akkaya Cahil Dediği Hülya Avşar’la Dans Etti

661 Okunma — 28 Kasım 2022 20:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Deniz Akkaya, 2017, 2018 ve 2019’da yaptığı açıklamalarda kendisi için toz zerresi kadar pahası olmadığını söylediği ve “Cahil geldi, bilgisiz gidecek” dediği Hülya Avşar ile dans edip müzik söyledi.

Deniz Akkaya’dan Hülya Avşar Hakkında Çarpıcı Açıklamalar

Deniz Akkaya, verdiği bir röportajda “Hülya Avşar’ı neden sevmiyorsunuz?” sorusuna şu formda yanıt vermişti; “Teknem daha süratli gitsin diye erkek hükümran toplumda, erkekleri havalandıracak laflar ediyor. Yok, ‘Bir defa aldatmaktan bir şey olmaz’ yok, ‘Akıllı bayan dayak yemez’… Bunları nasıl güzel bulayım? Birden fazla ünlü bayan yaşadıklarını saklıyor. Hülya Avşar ile ilgili bir sürü kent efsanesi var değil mi?”

Deniz Akkaya, Hülya Avşar’ın Mehmet Aslantuğ’u konuk ettiği TV programındaki sohbeti sırasında sarf ettiği “Erkek çalışsın, bayan meskende otursun” kelamlarını yeniden bir röportajında şöyle yorumlamıştı; “Kendisini o vakit da sevmiyordum artık de sevmiyorum. Bilgisiz geldi, bilgisiz gidecek. Bu bayanla ilgili ne olur bana soru sormayın. Ben geriliyorum dinlerken… Kız çocuklarını yanlış etkiliyor.”

Hülya Avşar Cevap Vermişti

Hülya Avşar, Deniz Akkaya’nın kendisi hakkındaki fikirlerine ise “O cımbız çetesi ne derse desin, ardındayım. Sözlerimin gerisindeyim. Olayın büyümesi umurumda değil. Zati ne söylersem söyleyeyim 5 yıl sonra anlaşılıyorum” tabirlerini kullanmıştı.

Tartışma Devam Etti

Deniz Akkaya, bir defa daha Hülya Avşar’ın kendisi için kıymetsiz olduğunu söyledi. Avşar’ın tekrar TV programında  “Erkekler ortada bir eşlerine çaktırmadan çapkınlık yaparsa evlilik yürür” biçimindeki kelamlarına Akkaya, “Rezalet. Şu bayanın cehaleti tartışılmaz. Benim için toz zerresi kadar bedeli yok” demişti.

Deniz Akkaya Bilgisiz Dediği Hülya Avşar’la Dans Etti

Görünen o ki ortadan geçen birkaç yıl, Deniz Akkaya’nın Hülya Avşar hakkındaki görüşleri, hisleri büsbütün bilakis dönmüş durumda. Çünkü Akkaya; Avşar’ı sahneye çıktığı gece kulübünde dinlemeye gitti. Hatta sahneye çıkıp birlikte dans edip ‘Bu Gece Uzun Olacak’ı seslendirdi.

Bir Olay Daha Var!

Hülya Avşar ile Deniz Akkaya ortasında değişik bir detay daha bulunuyor. Cemal Güzelci, Hülya Avşar’ı sahneye çıktığı gece kulübünün müdavimi olmuş, her programda sahnenin önündeki masadan rezervasyon yaptırmış, kulise çiçekler göndermişti. Avşar, Güzelci’nin yemek davetini şubatta kabul etmiş, birlikte görüntülenmişlerdi.

Hülya Avşar’dan aşkına karşılık bulamayan Cemal Güzelce, Deniz Akkaya’nın eski sevgilisi.

Deniz Akkaya, geçtiğimiz yıl da uzun müddettir küs olduğu Seyhan Soylu’nun programına katılmıştı. Akkaya, programın sonunda Soylu’nun elini öperek barışmıştı.

Deniz Akkaya kimdir?

deniz akkaya,Deniz Akkaya Bilgisiz Dediği Hülya Avşar’la Dans Etti,hülya avşar,saba tümer

toz zerresi kadar pahası olmadığını söylediği ve “Cahil geldi, bilgisiz gidecek” dediği Hülya Avşar ile dans edip müzik söyledi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Deniz Akkaya Cahil Dediği Hülya Avşar’la Dans Etti