e
sv

Defne Samyeli’den Nefes Kesen Paylaşımlar

584 Okunma — 29 Aralık 2022 02:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şimdilerde oyunculuk ve şarkıcılık yapan eski haber spikeri Defne Samyeli, faal olarak kullandığı toplumsal medya hesabından yeni fotoğraflarını peş peşe takipçilerinin beğenisine sundu. Yıllara meydan okuyan fit fiziğiyle dikkat çeken ünlü isim, kısa müddette binlerce beğeni aldı. Defne Samyeli’den nefes kesen paylaşımlar geldi. İşte o kareler;

Defne Samyeli’den Etki Açıklaması

Elleriyle çikolata yediği anlar sebebiyle teşhircilikle itham edilen Defne Samyeli, kelam konusu tenkitlere sert çıktı:

Benim çikolata yememde ne varmış? Çikolata yemiyor mu beşerler, ben yiyorum. Canım sıkıldığı vakit bilhassa daha çok yemek yiyorum. ‘Duygusal yiyicilik’ diye bir şey var. Bu bir gerçek. Bir klibin orasına burasına bakıp, onunla ilgili yapılan yorumlar sahibine aittir. Kim ne gözle izliyorsa ona nazaran yorum yapar. ‘Teşhirci’ ne demek? Hangi gözlükle beşerler bakıyorsa ona nazaran bir yorumda bulunuyorlar. Kimin teşhirci olduğuna bununla ilgili yorum tabir eden kişi karar veremez ki! Kime nazaran, neye nazaran kimin teşhiri? Bana nazaran değil, nokta. Ben bildiğim yolda ilerlerim her vakit.

 “15 Yıldır Yaşlanma Tesirlerini Hissetmiyorum”

1991’de katıldığı hoşluk yarışında üçüncü olan, formda manzarası ile yıllara meydan okuyan 50 yaşındaki ünlü isim, “Son 15 yıldır neredeyse yaşlanma tesirlerini hissetmiyorum bile. Bu nedenle yaş konusu telaş boyutunda gündemimde değil. Yaşım ilerledikçe yeni yapabildiklerim, geliştirdiğim yeteneklerim, yeni deneyimlerim beni o kadar heyecanlandırıyor ki kaygı değil hevesle bekliyorum önümdeki yılları. Mantalite buyken, vakit neredeyse duruyor. Anlıyorum ki çok bireye bu manada yararım dokunacak, bir ilham kaynağı olduğumu görüyorum; bayanlar ve genç kızlar bana her ulaştıkları platformda bunu bana söylüyorlar” biçiminde konuşmuştu.

“Evde Trambolinde Zıplıyorum”

Tescilli hoş, “Spor yapmaya 20’li yaşlarımda başladım. Tartı, kardiyo, pilates… Hatta pilates hocalık sertifikam da var. İdmanı çok seviyorum lakin vakit yaratamıyorum istediğim kadar. Haftada 2-3 günle hudutlu. Elimde olsa daha çok yapmak isterim. Bununla birlikte her gün tertipli yaptığım birkaç idman var. Örneğin trambolinim var meskende, zıplıyorum. Ayrıyeten çok faal yaşayan biriyim. Yürürüm, asansöre binmem, merdiven çıkarım. Yüzümü de idmanla çalıştırıyorum, son 19 yıldır. Çok büyük yararını gördüm” demişti.

Defne Samyeli’den Nefes Kesen Paylaşımlar

Ünlü isim, son olarak faal bir biçimde kullandığı, 861 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yeni pozlarını paylaştı. Cilt rengi, tül ve taşlardan oluşan elbisesiyle kamera karşısına geçen Samyeli, konser öncesi çekilen fotoğraflarını peş peşe yayınladı.

Fit fiziğiyle dikkat çeken Samyeli, kısa müddette 4 bine yakın beğeni alan gönderisinin yorumlarını sonlandırması dikkatlerden kaçmadı.

defne samyeli,Defne Samyeli’den Nefes Kesen Paylaşımlar

fit fiziğiyle dikkat çeken ünlü isim, kısa müddette binlerce beğeni aldı. Defne Samyeli’den nefes kesen paylaşımlar geldi. İşte o kareler;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Defne Samyeli’den Nefes Kesen Paylaşımlar