e
sv

Zeynep Bastık’tan Uraz Kaygılaroğlu Açıklaması

562 Okunma — 29 Aralık 2022 01:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

15 Aralık’ta merdivenlerden düşerek omurga kemiklerini kıran Zeynep Bastık, Nişantaşı’nda denetim için geldiği hastane çıkışında objektiflere yansıdı. Sıhhat durumu hakkında bilgi veren ünlü müzikçi, oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile isminin aşk dedikodularının karışmasıyla ilgili konuştu. Beş ay evvel boşanan Bastık, “Yeniden evlenir misiniz?” sorusunu da yanıtladı. Zeynep Bastık’tan Uraz Kaygılaroğlu açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Sahnelere Orta Verdi

Zeynep Bastık, geçtiğimiz günlerde 2.2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımla merdivenden düştüğünü ve omurga kemiklerinin kırıldığını duyurmuştu. 29 yaşındaki sanatçı, sıhhat sorunu nedeniyle bir mühlet sahnelere orta vereceğini belirtmişti.

“Ciddi Ağrılar Çekiyorum”

Şarkıcı, “İki gece evvel merdivenlerden kayıp düşme sonucu omurga kemiklerimden iki adedini kırmış bulunuyorum. Ameliyatlık değilim lakin bir müddet korseli formda kemikler kaynayana kadar istirahat etmek zorundayım. Önemli ağrılar ve harekete bağlı sancılar çekiyorum fakat güzel olacağım. Bir müddet konserlerde ve sivil hayatta görüşemeyeceğiz. En çok da bunun için üzgünüm. Lütfen nereye bastığınıza, sağınıza, solunuza dikkat edin. En kısa vakitte bomba üzere dönmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Sizi seviyorum” tabirlerini kullanmıştı.

Hastane Çıkışı Görüntülendi

Zeynep Bastık, Nişantaşı’nda hastane çıkışı görüntülendi. Sıhhat durumu merak edilen müzikçi, “Kontrolden çıktım. Güzelmişim. Biraz daha istirahat etmem gerekiyormuş, onu öğrendim. Hekimimin kesin ve net bir direktifi var. Yılbaşında konserim vardır, iptal etmek zorundayım. Sıhhat nedeniyle oldu, keyfi bir durum yok. Bu durumda yılbaşında konutta olurum herhalde” halinde konuştu.

“Yorgundum”

Zeynep Bastık, “Ocak ayının sonuna gerçek konserlere döneceğim. Hareket edebiliyorum lakin sahnede performans yapmak ile hareket etmek birebir şey değil. Tabip biraz daha istirahat etmemi söyledi ve rapor verdi. Üzgününm ancak iyileşmem için hekimlerin söylediğini yapmam lazım. Yemek yiyip, kilo alıyorum. Evdeyim, keyfim yerinde. Yorgundum, uzun müddettir dinlenememiştim. Bu da kozmosun bana ‘Biraz otur, dinlen’ iletisi olabilir” açıklamasını yaptı.

Zeynep Bastık’tan Uraz Kaygılaroğlu Açıklaması

Zeynep Bastık ile Uraz Kaygılaroğlu’nun kısa süren bir ilginin ardıdnan ayrılık kararı aldığı konuşulmuştu. Bastık’ın, oyuncunun eski sevgilisiyle mesajlaştığını görünce, ayrıldığı sav edilmişti. Kaygılaroğlu’nun gayretlerine karşın müzikçinin barışmayı kabul etmediği öne sürülmüştü.

SnobMagazin’in haberine nazaran; son devrin en dikkat çeken oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşadığı istikametinde basına yansıyan haberlerin hatırlatılması üzerine ünlü isim, “Eğer bir gün bir erkek arkadaşım olursa beni severek, el ele, gururla yanında göreceğinize yemin ediyorum” dedi.

Başarılı müzikçi, “Uraz ile arkadaşız. Çok tatlı, çok yeterli arkadaşız hem de. Oluyor bu türlü şeyler; bu ne birinci, ne de son. Bir gün sevgilim olduğunda elini tutup, savur savura gezeceğime kelam veriyorum” tabirlerini kullandı.

Uraz Kaygılaroğlu,Zeynep Bastık,Zeynep Bastık’tan Uraz Kaygılaroğlu Açıklaması

Bastık, “Yeniden evlenir misiniz?” sorusunu da yanıtladı. Zeynep Bastık’tan Uraz Kaygılaroğlu açıklaması geldi. İşte o açıklamalar

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Zeynep Bastık’tan Uraz Kaygılaroğlu Açıklaması