e
sv

Büyükada da mutlaka yapmanız gerekenler

632 Okunma — 20 Kasım 2022 18:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yazın tadını ada keyfiyle çıkarın!

İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan Büyük Ada her yeriyle gitmeye, görmeye, gezmeye değer. Ancak gitmek için doğru zamanı, doğru mevsimi seçmeniz önemli tabii. Gidilecek en güzel ayların yaz olduğunu düşünüyorsanız, gittiğinizde yanıldığınızı hissedebilirsiniz. Boğucu kalabalık, sıcak sizleri karşılayacak ve bu durumda gittiğinizden biraz pişmanlık duyabilirsiniz. Adaya baharda gidin ve sessizliğin, huzurun tadını çıkarın. Kalabalıktan uzak, sakin bir gün geçireceksiniz. O zaman Büyük Adaya gittiğinizde mutlaka yapmanız gerekenleri listenize eklemeyi unutmayın.

AYA YORGİ TEPESİ

Çıkması ne kadar meziyet gerektirse de sonunda inanılmaz bir manzara sizi bekliyor olacak. Kiliseyi ziyaret ettikten sonra, manzaranın keyfini çıkarmayı unutmayın.

 

ADA DONDURMASI

Mutlaka denemeniz gerekenler listesine adanın süslü dondurmalarını eklemelisiniz. Enfes lezzeti, göz dolduran görüntüsü ve renkleri tatmaya değer.

   

BİSİKLET TURU

Bisiklet tursuz asla dönmeyin derim. Adanın yolları hep yokuşlu olduğunu hatırlatayım ama yine de kısa bir bisiklet turundan zarar gelmez diyebilirim.

 

Seyahat

Ada

 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Büyükada da mutlaka yapmanız gerekenler