e
sv

Burak Deniz Serenay Sarıkaya’nın Sokağında Görüldü

808 Okunma — 24 Kasım 2022 01:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cem Yılmaz ile ayrıldıktan sonra ismi Umut Evirgen’le aşk dedikodularına karışan Serenay Sarıkaya aşk hayatıyla gündemden düşmüyor. Bir müddettir birlikte manzara vermeyen ve toplumsal medya üzerinden de paylaşım yapmayan ünlü çift ayrıldı. Burak Deniz Serenay Sarıkaya’nın sokağında görüldü. İşte ayrıntılar;

“İddialar Hakikat Değil”

‘Şahmeran’ isimli dizide birlikte rol alan Burak Deniz ve Seranay Sarıkaya’nın aşk yaşadığı iddiası magazin kulislerine bomba üzere düştü.  Sarıkaya, hususla ilgili olarak yaptığı açıklamada Deniz ile aşk yaşadığına ait söylentilerin gerçeği yansıtmadığını lisana getirdi. Hoş oyuncu, “Hakkımda çıkan sav gerçek değildir. Lütfen canınız sıkıldıkça üzerimden savlar üretmeyin” tabirlerini kullandı.

“Ne Açıkladırlarsa Doğrudur”

Didem Soydan, Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Sevgilisi Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya ile ilgili yazılan haberler ile alakalı sorulara model, “Konuşmak istemiyorum. Ne açıkladılarsa doğrudur” karşılığını vermişti.

Burak Deniz’in Panik Anları

Önceki gün Etiler’de objektiflere takılan Burak Deniz, panikledi. Muhabirimizin soruları karşısında alakasız karşılıklar vererek, durumu toparlamak için, “Bir telefon aldım başım karışık” halinde açıklama yaptı. Didem Soydan’la bir dargın bir barışık yürüttükleri bağlantısı sorulan Deniz, “Güzel gidiyor” diyerek soruları geçiştirdi.

Burak Deniz Serenay Sarıkaya’nın Sokağında Görüldü

Serenay Sarıkaya’nın konutunun bulunduğu sokakta olduğu hatırlatılan oyuncu, “Serenay’ın meskeni de aşağıda lakin bir arkadaşımlaydık” diye konuşup soruları geçiştirmek istedi. Hafta sonunu Serenay Sarıkaya’yla bir arada geçirdikleri argümanına oyuncu, “Hayır değildik” diye yanıt veren Deniz’e Etiler’deki bir yere Sarıkaya’nın otomobiliyle geldiği hatırlatılınca, “Yok otomobiliyle geldik fakat birlikte değiliz” diye konuşup şaşkınlık yarattı.

Seranay Sarıkaya’nın işletmeci Umut Evirgen’le ayrılmasının akabinde Burak Deniz’le sık sık bir ortaya gelen ikili başları yeterliden düzgüne karıştırdı. Umut Evirgen’in ayrılık sonrası Burak Deniz’i kendi yerlerine aldırmadığı savları ise kulaktan kulağa dolaşıyor.

Burak Deniz,Burak Deniz Serenay Sarıkaya’nın Sokağında Görüldü,serenay sarıkaya

sosyal medya üzerinden de paylaşım yapmayan ünlü çift ayrıldı. Burak Deniz Serenay Sarıkaya’nın sokağında görüldü. İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Burak Deniz Serenay Sarıkaya’nın Sokağında Görüldü