e
sv

Hülya Avşar’dan Kaya Çilingiroğlu Açıklaması

801 Okunma — 24 Kasım 2022 00:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Güzelliği ile yıllara meydan okuyan Hülya Avşar, 1997–2005 yılları ortasında evli kaldığı Kaya Çilingiroğlu ve 24 yaşındaki kızları Zehra ile evvelki akşam Tarabya’da bir restoran çıkışı görüntülendi. 59 yaşındaki müzikçi, dikkat çeken açıklamalarına bir yenisini ekledi. Epey keyifli olduğu görülen Avşar kızı, objektiflere poz verdikten sonra eski eşini lisanına doladı. Hülya Avşar’dan Kaya Çilingiroğlu açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

“Hiçbir Şeyi Şuurlu Yapmadım”

Kaya Çilingiroğlu ile boşanma sonrası arkadaşlığının çok yeterli gittiği hatırlatılan Hülya Avşar, “Ben her vakit sevgi ve barıştan yana oldum. Arbede ettiğinde eline hiçbir şeyin geçmediğini gördüm. Üzülen çocuklar oluyor hengame ve gürültüde. Tatsız şeyler oluyor, sonra onların ailelerine yansıyor ileride. Bunlara ne gerek var ki? Kendi hırsım için kıskançlıktan ölsem bile eksileri artıları düşünerek hareket ediyorum. Olağan ki o sabrın, o anlayışın gelecekte çok hoş dönüşleri olduğunu gördüm. Hiçbir şeyi şuurlu yapmadım” formunda konuştu.

“İşimize Para Harcamaktan Mı Çekineceğiz”

Popçuların klip maliyetlerinden ötürü şikayetçi oldukları hatırlatılan Hülya Avşar, şu cevabı verdi:

Kendi kliplerinde direktör koltuğuna oturmanız maliyetlerden mi?” sorusuna, “En büyük maliyetli direktör benim. Kısa sinema üzere çekiyorum kliplerimi. Hoşuma gidiyor, kıssa yazıyorum ve çekiyorum. Bu türlü bir alım, sevgin varsa çok keyif alıyorum. Maliyetler yüksek, hakikaten yüksek. Ne yapalım? İşimizden kazandığımızı işimize harcamaktan mı çekineceğiz? Üretmek hoş bir şey. Kliplerimi kendim yönetip, kendim çekeceğim.

“Kliplerinizi izledikten sonra kendinizi eleştiriyor musunuz?” sorusu da yöneltilen sanatçı, “Yapma Aşkım’da kendimi eleştirdim lakin güzel eleştirdim, çok başarılıydım. Ben çok marjinal klip sevmiyorum. Işıklar, oyunlar falan sevmiyorum lakin yapanlara da bir şey demiyorum. Düz sakin o denli. Kendimi beğeniyorum. Hiçbir maliyetten kaçınmam” tabirlerini kullandı.

Hülya Avşar’dan Kaya Çilingiroğlu Açıklaması

Kızı Zehra’yı aracına uğurlayan ünlü müzikçi, Kaya Çilingiroğlu’nun, “Gel de sana sade kahve yaptırayım” kelamlarına takıldı. Avşar, “Kaya bana yürüyor. Konuta atacak beni” diyerek, herkesi güldürdü.

Kaya Çilingiroğlu ise “Eski eşinizle bu ortalar sık sık berabersiniz” yorumuna, “Akrabam” dedi. Bu sırada Hülya Avşar, “Evet, hamileyim” kelamlarıyla esprisi yapıp, kahkaha attı.

“Dövmelerimi Seviyorum”

Öte yandan Pirsing’leriyle alakalı konuşan Avşar kızı, “Onlara baktıkça keyif alıyorum, onlardan hoş bir güç alıyorum, seviyorum. Dövmelerimi seviyorum. Kaşımdaki pirsing’i de çok seviyorum mesela. Sabah kalkıp onu gördüğüm vakit çok hoşuma gidiyor. Keyif veriyor” açıklamasını yaptı.

hülya avşar,Hülya Avşar’dan Kaya Çilingiroğlu Açıklaması,kaya çilingiroğlu

Avşar kızı, objektiflere poz verdikten sonra eski eşini lisanına doladı. Hülya Avşar’dan Kaya Çilingiroğlu açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Hülya Avşar’dan Kaya Çilingiroğlu Açıklaması