e
sv

Bruce Willis Dede Oluyor

515 Okunma — 21 Aralık 2022 17:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Afazi hastalığına yakalandığı için oyunculuğu bırakmak zorunda kalan Bruce Willis’in Demi Moore ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Rumer Willis, gebe olduğunu duyurdu. Bruce Willis dede oluyor. İşte ayrıntılar;

Hastalık Yaşamsal İşlevlerini Etkiledi

1985-1989 yıllarında yayınlanan ‘Moonlighting’ (Mavi Ay) dizisindeki ‘David Addison’ rolüyle dünya çapında üne kavuşan Bruce Willis’in yakalandığı ‘Afazi’ hastalığını ve bunun tecrübeli oyuncu üzerindeki tesirleri konuşuluyor. Aileye yakın kaynaklar da oyuncu ve ailesinin uğraşıyla ilgili bilgileri paylaşıyor.

Geçtiğimiz hafta Hollywood yıldızı Bruce Willis’ten kötü haber gelmişti. Ünlü oyuncuya beynin kimi bölgelerinde meydana gelen fonksiyon bozukluğu sonucu ortaya çıkan konuşma, konuşulanı manaya ve okuma-yazma üzere marifetleri etkileyen “afazi” (söz yitimi) hastalığı teşhisi konulmuştu.

Kariyerine Orta Verdi

67 yaşındaki ABD’li aktörün, bilişsel yeteneklerini etkileyen hastalık teşhisi sonrası oyunculuk mesleğinden uzaklaşacağı açıklanmıştı. Willis’in kızı Rumer Willis toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, şu sözleri kullanmıştı:

“Bruce’un süper destekçileri ile, ailesi olarak, sevgili Bruce’un birtakım sıhhat problemleri yaşadığını ve yakın vakitte bilişsel yeteneklerini etkileyen afazi teşhisi konulduğunu paylaşmak istedik. Bunun bir sonucu olarak Bruce, kendisi için çok şey tabir eden mesleğine orta veriyor. Ailemiz için sahiden şiddetli olan bir vakitte devam eden sevginiz, şefkatiniz ve dayanağınız için çok minnettarız. Güçlü bir aile olarak bu süreçten geçiyoruz ve bundan hayranlarına da bahsetmek istedik zira onun sizin için ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz.”

Emma Heming’tan Bruce Willis Açıklaması

Bu gerçeğin ortaya çıkmasının akabinde aileye yakın kaynaklar da Willis ve geniş ailesinin çabasıyla ilgili bilgileri paylaşıyor.

People mecmuasına konuşan Bruce Willis (67) ve eşi Emma Heming’e yakın bir kaynak, Willis’in 2009 yılında evlendiği Emma Heming’in bu bahiste sahiden harika bir uğraş harcadığını belirtti.

Kaynak, biri 10, oburu 7 yaşında iki kız çocuk annesi olan Heming’in, ailesini bir ortada tutmak için büyük bir uğraş içinde olduğunu kelamlarına ekledi. Onun vurguladığı bir öteki detay da durumun Emma Heming (43) için son derece sıkıntı olduğu. “Kocanızın günden güne güçten düştüğünü izlemek kolay değil” diyerek eski modelin durumunu özetledi. Afazi hastalığının Emma Heming’i de sözün tam manasıyla şoke ettiğini belirtti.

Bu ortada Emma Heming’in, Bruce Willis’in sıhhatiyle ilgilenmek üzere profesyonel yardım aldığı da belirtildi. Kelam konusu kaynağın People mecmuasına verdiği bilgiye nazaran; Heming, kocası için alanında en düzgün tabiplerle da çoktan irtibat kurdu.

Kaynak, kelamlarını; “Evde Bruce ile ilgilenen yardımcılar var. Lakin yeniden de Emma onun güvenliğinden emin olmak için kocasının bakımıyla yakından ilgileniyor” halinde sürdürdü.

Bruce Willis Dede Oluyor

Uzun bir müddettir gözlerden uzakta olan Bruce Willis, şimdilerde dede olmaya hazırlanıyor. Willis’in Demi Moore evliliğinden dünyaya gelen kızı Rumer Willis, anne olacağını açıkladı. 34 yaşındaki Willis, birinci bebeğini kucağına almaya hazırlandığını duyurdu.

Bruce Willis,Bruce Willis Dede Oluyor

Afazi hastalığına yakalandığı için oyunculuğu bırakmak zorunda kalan Bruce Willis’in Demi Moore ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Rumer Willis, gebe olduğunu duyurdu. Bruce Willis dede oluyor. İşte ayrıntılar; Hastalık Yaşamsal İşlevlerini Etkiledi 1985-1989 yıllarında yayınlanan ‘Moonlighting’ (Mavi Ay) dizisindeki ‘David Addison’ rolüyle dünya çapında üne kavuşan Bruce Willis’in yakalandığı ‘Afazi’ hastalığını ve bunun tecrübeli oyuncu üzerindeki […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bruce Willis Dede Oluyor