e
sv

Aslıhan Doğan Turan’dan Evlilik Açıklaması

524 Okunma — 21 Aralık 2022 16:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sosyetik hoş Aslıhan Doğan Turan, geçtiğimiz günlerde bir programa katıldı; dört yıllık eşi, çocukları Hamza Arda ve Asil Aslan’ın babası Arda Turan’la münasebeti hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

“10 Yıl Boyunca Arkadaş Kaldık”

Başarılı yıldız sportmen Arda Turan ‘la 2018 ‘de sünya konutuna giren Aslıhan Doğan Turan, geçtiğimiz haftalarda verdiği özel bir röportajında Arda Turan ile olan evliliği hakkında bilinmeyenleri anlatmıştı. Arda Turan ‘ın kendisinden daha romantik olduğunu söyleyen Aslıhan Turan, “Arda’yla tanışıklığımız 2005 yılına dayanıyor. 10 yıl boyunca arkadaş kaldık. Münasebetimiz 2015 yılında başladı” dedi…

“Aşkımız 2015 Yılında Başladı”

Aslıhan Doğan Turan, “2005 yılında arkadaştık, 10 yıl boyunca uygun arkadaş kaldık. Münasebetimiz 2015 yılında başladı. Flörtlerde ayrılıp barışmalar oldu lakin 2018’de evlendik. Arkadaşlığımız aşka dönüşmesinde birlikte kaliteli vakit geçirdiğimizin farkına varmasının kıymeti büyüktü.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan evliliklerinin aşklarını öldürmediğini belirten Aslıhan Turan, “Bizim evliliğimiz aşkımızı büyüttü. Tutku da var, hengameler da oluyor. Bunların aşkları dinamik tuttuğunu düşünüyorum.” şeklinde tabir etti…

Evliliklerini Anlattı

Aslıhan Doğan, 2018 yılında Arda Turan ile nikâh masasına oturmuş, oğulları Hamza Arda’yı birebir yıl, Asil Aslan’ı 2020’de dünyaya getirmişti. A Para’daki ‘Yıldızlı Sohbet’e katılan sosyetik hoş, Arda’yı ve bağlarını anlattı.

Aslıhan Doğan Turan’dan Evlilik Açıklaması

Flört devrinde başka kaldığımız vakitler, birbirimizin değerini daha düzgün anladık. Uygun geldi ve bizi evliliğe götürdü. Çocuklar bizi olumsuz etkilemedi. Evlilik aşkımızı öldürmedi.

Evlilikte çok sakinlik bana nazaran yeterli değil. Orta sıra arbede olması lazım, tutkudur bu, tadı tuzudur. Stabil, çok dingin bağlantılara inanmıyorum. Arda da ben de kıskancız. Onun hudut olacağı fotoğrafı toplumsal medyada paylaşmam.

“Arda Trip Atar ve Küser”

Arda beklemediğim anlarda romantik sürprizler yapar. Dışarıdan sert görünür lakin çocuk üzeredir. Trip atar, küser, inatlaşır. Ziyadesiyle merhametli, güzel kalpli ve bonkördür.

Fedakar Bir Baba

Öte yandan Aslıhan Doğan Turan, “Hamza Arda ve Asil Aslan ile evliliğimizi çok daha hoş bir noktaya taşıdık. Arda fedakâr bir babadır. Çocuklarımıza karşı sevgi dolu. Ailesi için her şeyi yapar” açıklamasını yaptı.

arda turan,aslıhan doğan turan,Aslıhan Doğan Turan’dan Evlilik Açıklaması

dört yıllık eşi, çocukları Hamza Arda ve Asil Aslan’ın babası Arda Turan’la ilgisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aslıhan Doğan Turan’dan Evlilik Açıklaması