e
sv

Aslı Enver’den Yeni Düğün Paylaşımları

641 Okunma — 14 Aralık 2022 01:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Aslı Enver, yaz başından beri aşk yaşadığı, ağustos başında birinci sefer el ele görüntülendiği iş insanı Berkin Gökbudak ile geçtiğimiz ay sürpriz halde dünyaevine girmişti. Evliliklerinden kısa bir müddet sonra gebe olduğu tezleriyle gündeme gelen lakin bu söylentilerle ilgili rastgele bir açıklama yapmayan hoş oyuncu Aslı Enver’den yeni düğün paylaşımları geldi. İşte o paylaşımlar;

Aniden Evlendiler

Aslı Enver, evlenmeden çabucak evvel basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “İlişkimiz devam ediyor, harika gidiyor” halinde konuşmuştu.

‘Hayat Bilgisi’, ‘Kavak Yelleri’, ‘Suskunlar’, ‘İstanbullu Gelin’ dizileri ve ‘Kardeşim Benim’ sinemasıyla ismini geniş kitlelere duyuran Aslı Enver ile iş insanı Berkin Gökbudak, 12 Kasım’da dünayevine girdi. Konutta aile ortasında kıyılan sade bir merasimle hayatlarını birleştiren çiftin nikah şahitliğini Saner Ayar ve Cihan Çalışkantürk yaptı.

Beğeni Yağdı

Yaz başından beri aşk yaşadığı Berkin Gökbudak ile fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan hoş oyuncu, kalp emojisiyler birlikte “Evettt” iletisini yazdı. 38 yaşındaki oyuncunun takipçilerinden, sürpriz nikâh paylaşıma 1.2 milyondan fazla beğeni geldi.

Eda Ece, Sinema Kobal, Fırat Tanış, Burçin Terzioğlu, Seda Bakan, Serkan Altunorak, Hande Erçel, Yağmur Tanrısevsin, Bensu Soral, Burcu Biricik, Dolunay Soysert, Işık Fettahoğlu, Defne Samyeli, Ceyda Düvenci, Ferik Aktuğ, Melisa Sözen, Hatice Şendil ve Demet Akalın üzere çok sayıda ünlü isim de tebrik bildirisi yazdı.

Aslı Enver Gebe Mi?

Aslı Enver, ikinci kere nikâh masasına oturduktan bir hafta sonra hamile olduğu haberleriyle gündeme geldi. 38 yaşındaki oyuncunun, bebek beklediğini öğrendiği için daha evvel mutabakat sağladığı ve okuma provası yapılan ‘Benim Adım Farah’ isimli dizinin takımından ayrıldığı öne sürüldü. Hatta sessiz sedasız nikâhın nedenlerinden biri olarak da oyuncunun hamileliği gösterildi.

Berkin Gökbudak ve Aslı Enver Arkadaşları Sayesinde Tanışmış

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak’ın yakın arkadaşları sayesinde tanıştığı öğrenildi. Geçtiğimiz aylarda Caddebostan’da hoş oyuncu ile birinci kere el ele görüntülenen Berkin Gökbudak’ın sekiz yaşında bir çocuğu bulunuyor.

Aslı Enver’den Geçmişle İlgili Açıklamalar

İlk sefer anne olmaya hazırlanan Aslı Enver, samimi açıklamalarda bulundu. Instyle Dergisi’ne konuşan Enver, “Yalnızlıkla ilgili kaygılar kalkınca gelecekle ilgili telaşlar de azalıyor, geçmişteki kimi davranışlarımın da ne kadar abartılı olduğunu görüyorum. Kendimi daha yeterli tanıyor ve hasebiyle da daha âlâ hissediyorum artık” dedi.

Aslı Enver’den Yeni Düğün Paylaşımları

Yaz başından beri aşk yaşadığı Berkin Gökbudak ile fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan hoş oyuncu, kalp emojisiyler birlikte “Evet” iletisini yazmıştı. 38 yaşındaki Enver’in takipçilerinden, sürpriz nikâh paylaşıma 1.2 milyondan fazla beğeni geldi.

aslı enver,Aslı Enver’den Yeni Düğün Paylaşımları,Berkin Gökbudak

Söylentilerle ilgili rastgele bir açıklama yapmayan hoş oyuncu Aslı Enver’den yeni düğün paylaşımları geldi. İşte o paylaşımlar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aslı Enver’den Yeni Düğün Paylaşımları