e
sv

Aleyna Tilki Yüzünü Gizledi!

655 Okunma — 22 Kasım 2022 18:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aleyna Tilki, evvelki gece Etiler’deki bir kulüp çıkışında görüntülendi. Çok alkollü olan ve bir evvelki gece giydiği kıyafetlerin birebiri üzerinde olduğu için kameralardan yüzünü çantası ile saklayan müzikçinin, iki gündür daima partilerde olduğu ve konuta gitmediği için üzerini değiştiremediği öğrenildi. Tilki, daha sonra gazetecilerin kendisini çekmesiyle süratlice oradan ayrıldı. Pariten çıkarken muhabirleri fark edince Aleyna Tilki yüzünü gizledi.

“Londra ‘da Fotoğraf Çekiminden Selam”

Ard arda yürekli fotoğraf paylaşımlarına devam eden Aleyna Tilki, müzik mesleğini yurt dışında sürdürmeye devam ederken son yaptığı fotoğraf çekimi bomba tesiri yarattı. “Londra’da fotoğraf çekiminden selam” formunda bir notla yayımladığı bahadır pozu ise toplumsal medya üzerinde çok kısa vakitte gündem oturdu…

“Sizin İlgi Alanınız Benim İç Çamaşırım”

Ünlü müzikçi, toplumsal medyada paylaştığı karelere gelen yansılara ise “Son fotomu muhafazakarlık ismi altında eleştirenler; hiçbiriniz muhafazakar falan değilsiniz. Şayet algınız bir evvelki gün bir Türk bayanı olarak Billboard’a verdiğim röportajı değil, son fotoğrafıma tepki veriyorsa sizin ilgi alanınız muvaffakiyet değil, benim iç çamaşırımdır. Ki benim nitekim pak bir yerden muhafazakar olanlara hürmetim derin ve sonsuzdur. Dedelerimi, anane babaannelerimiz bize değerli şeyler öğretti. Onların ortamında inanın iç çamaşırıyla gezmiyorum. Ancak düzmece muhafazakarlarla bir iç çamaşır partisi yapmak isterim” yanıtını vermişti.

Aleyna Tilki kimdir?

Aleyna Tilki: Fotoğraflarda Abartı Hiçbir Şey Yok

Ünlü müzikçi evvelki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Yol kenarında telefonuyla biriyle mesajlaşan Tilki, yaklaşık 15 dakika sürücüsünün gelmesini bekledi. Objektiflere poz veren Aleyna Tilki, “Şarkımız pek hoş gidiyor ve çok olumlu yansılar alıyorum. İnsanların olumlu niyetleri beni memnun ediyor” dedi.

Geçtiğimiz hafta Özcan Deniz’in sahnesini dinlemeye giden ve bir orta çıkıp müzikler seslendiren Tilki, Deniz’den nasihatler de almıştı. Tilki, o cümleler ile alakalı da “Özcan Deniz, süper bir müzisyen ve oyuncu. Yeteneklerini ve birebir vakitte kişiliğini tartışmak saçma olur. Meslek büyüğüm ve bir abim olarak bana çok hoş nasihatler verdi. Çok hoş şeyler söyledi. Tekrardan çok teşekkür ediyorum kendisine” diye konuştu.

Aleyna Tilki, toplumsal medyadan paylaştığı ve birçok tenkit aldığı pozları ile alakalı da şöyle söyledi:

Eğer beni düşünüyorlarsa acayip acayip yorumlarda bulunmazlar. Benim psikolojimi düşünüyorlar lakin kimilerinin kendi söyledikleri ve yaptıkları yorumlar da olağan değil. Bence fotoğraflarda abartı hiçbir şey yok.

Aleyna Tilki’nin Şekli Çok Konuşulacak!

22 yaşındaki ünlü isim, tüm bunların akabinde Etiler’de yer alan bir yerden çıkarken görüntülendi. Çıkışta yanındaki bir arkadaşının fotoğraflarını çeken Tilki, basın mensuplarının sorulara cevap vermemeyi tercih etti. Küçük eteğiyle bakışları üzerinde toplayan genç müzikçi, kendi aracını süren erkek arkadaşı ile ilgili olarak, “Şoförünüz mü? Yerden birlikte çıktınız?” sorularını da karşılıksız bıraktı.

Aleyna Tilki Yüzünü Gizledi!

Aleyna Tilki, evvelki gece Etiler’deki bir kulüp çıkışında görüntülendi. Çok alkollü olan ve bir evvelki gece üzerindeki kıyafetlerin birebiri üzerinde olduğu için kameralardan yüzünü çantası ile saklayan müzikçinin, iki gündür daima partilerde olduğu ve konuta gitmediği için üzerini değiştiremediği öğrenildi.

Aynı arkadaş kümesi ile yerden ayrılan Tilki, daha sonra gazetecilerin kendisini çekmesiyle süratlice oradan ayrıldı.

Aleyna Tilki Haberleri – Son Dakika Yeni Aleyna Tilki Haberleri,Aleyna Tilki Yüzünü Gizledi!

Tilki, daha sonra gazetecilerin kendisini çekmesiyle süratlice oradan ayrıldı. Pariten çıkarken muhabirleri fark edince Aleyna Tilki yüzünü gizledi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aleyna Tilki Yüzünü Gizledi!