e
sv

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir Sarmaş Dolaş Yakalandı!

728 Okunma — 13 Ocak 2023 15:00
avatar

admin

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son vakitlerin en çok izlenen dizisi Yalı Çapkını’nın başrollerini paylaşan ve isimleri daima birlikte anılan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir bir kere daha kendilerinden kelam ettirdi.

Afra Saraçoğlu Mert Ramazan Demir

Bu sefer Bağdat Caddesinde sarmaş dolaş görüntülediği argüman edilen Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir yeniden magazin gündemine tesirli bir giriş yaptı. Dizinin başladığı günden beri ekrandaki Seyran ve Ferit karakterlerinin ahenkleri sebebiyle Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ikilisinin isimlerinin daima aşk savlarıyla anılmasından bir müddet sonra Afra Saraçoğlu ve sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’ndan yılbaşından evvel ortak bir ayrılık açıklaması gelmişti. Bu açıklama Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir hakkında hayranlarının aşk tezlerinin daha da güçlenmesine neden oldu.

Afra Saraçoğlu Kimdir?

Mert Ramazan Demir Kimdir?

mert ramazan demir afra saraçoğlu

1998 İstanbul Bakırköy doğumlu olan 24 yaşındaki Mert Ramazan Demir, birinci beyaz perde tecrübesini direktörlüğünü Sonia Nassery Cole’ ün yaptığı ve başrollerini Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile paylaştığı “Ben Senim ( I Am You)” isimli dram sineması ile yaşadı. Kariyer sıçrayışını ise Yalı Çapkını dizisindeki Ferit başrolü ile gerçekleştiren Mert Ramazan Demir hem mesleği hem de aşk savlarıyla magazin gündeminde kalmaya devam etmekte.

Mert Ramazan Demir Afra Saraçoğlu

Mert Ramazan Demir ve Kubilay Aka Hengame Etti!

Geçtiğimiz aylarda da ismi arbede savlarıyla anılan Mert Ramazan Demir’in Kubilay Aka ile tartışma yaşadığı savları gündeme gelmişti. Mert Yazıcıoğlu’nun arkadaşı olan Kubilay Aka’nın Mert Ramazan Demir’in Afra Saraçoğlu ile olan yakınlığına reaksiyon gösterip üzerine yürüdüğü söylenmişti. Ama sonrasında bu tezlerin temelsiz olduğunu göz göze dahi gelmediklerini açıklayan Mert Ramazan Demir, Afra ile ortalarındaki samimiyetin yeni olmayıp eski arkadaş olduklarını ve bahsin manipüle edilerek öteki yerlere getirildiğini açıklamıştı. Söylemezsem Olmaz programında Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in sarmaş dolaş oldukları görüntünün canlı yayına verilmesi aşk tezlerinin yine gündeme gelmesine neden oldu. İkilinin tıpkı gün içinde Yalı Çapkını dizisinin direktörüyle yedikleri yemekte çekilen fotoğrafları yan yana olduklarını kanıtladı.  Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’den ise şimdi hususa ait bir açıklama gelmedi.

Mert Ramazan Demir ve Bahar Candan Ortasında Ne Geçiyor?

Mert Ramazan Demir hakkında ortaya çıkan bir diğer haber ise Bahar Candan tarafında.

Mert Ramazan Demir ve Bahar Candan’ın Instagram üzerinden konuştukları Bahar Candan tarafından ifşa edildi. Mert Ramazan Demir’in konuşmanın ekran manzarasını alması üzerine sonlanan Bahar Candan, aldığı ekran imajında bildiri kısımlarını sansürleyerek  konuşmayı  “Artık erkeklere inancım kalmadı. Çabucak SS almış. O ifşalamadan ben paylaştım :)” kelamları ile toplumsal medyasında yayınladı.

mert ramazan demir bahar candan

afra saraçoğlu,kubilay aka,Mert Ramazan Demir,Mert Yazıcıoğlu,Yalı Çapkını

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ortasında neler oluyor? İkilinin yakınlaşması bir aşka mı dönüşüyor? Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sevgili mi?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir Sarmaş Dolaş Yakalandı!