e
sv

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir arasında büyük kavga!

94 Okunma — 13 Aralık 2023 17:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ortasında büyük bir hengame yaşandı! Yalı Çapkını dizisinin ikinci dönem çekimlerine başlayan ve Seyran karakteriyle büyük beğeni toplayan Afra Saraçoğlu, dün gece toplumsal medya hesabından sütyensiz bir biçimde çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak dikkatleri üzerine çekmiş ve takipçilerinden büyük ilgi görmüştü.

Afra Saraçoğlu Mert Ramazan Demir arbede etti

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir arbede ettiler

Onur Akay, kendi internet sitesinde paylaştığı yazıda, “Edindiğim bilgiye nazaran, Afra Saraçoğlu, kelam konusu paylaşım için bir dizi farklı poz çektirmiş ve bu fotoğrafları evvel Mert Ramazan Demir‘e göstermişti. Lakin, Mert’in net bir formda paylaşma dediği fotoğrafı Afra, ısrarla paylaşınca işler karıştı. Sette hala çekimde olan ikilinin karavandaki arbedesi yüksek sesle duyuldu.

Bu sırada Emre Altuğ ve Beğenilen Kansu, ortaya girerek çifti sakinleştirmeye çalıştı. Bilhassa Beğenilen Kansu, Afra’ya fotoğrafı silmesi tavsiyesinde bulundu. Lakin inatçı tavrıyla bilinen Afra, Nuh dedi peygamber demedi; ne fotoğrafı sildi, ne de arbedede sesini yükseltmekten vazgeçti. Mert Ramazan Demir’in sete ziyarete gelen kardeşi Zeynep de sonlanınca, kardeşi Afra’yı toplumsal medya üzerinden takip etmeyi bıraktı. Mert Ramazan Demir de çabucak ardından tıpkı adımı attı. Lakin arbedeyle sonlanan gece sonrasında Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu’nu tekrar takip etmeye başladı, lakin epey kırgın bir şekilde” sözlerini kullandı.

Afra Saraçoğlu Mert Ramazan Demir
Afra Saraçoğlu Mert Ramazan Demir
Afra Saraçoğlu Mert Ramazan Demir

Afra Saraçoğlu’nun iç çamaşırı üzerine giydiği ceketle çekilen fotoğrafı toplumsal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Gerçek ömürde ise, dizideki partneri genç oyuncu Mert Ramazan Demir ile öpüşürken görüntülenen Saraçoğlu’nun ilgisi, geçtiğimiz aylarda medya tarafından belgelenmişti.

afra saraçoğlu,Mert Ramazan Demir

Yalı Çapkını dizisinin sevilen oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ortasında büyük bir hengame çıktı! İkiliyi sevenleri bile barıştıramadı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir arasında büyük kavga!