e
sv

6 yılın ardından beraber sahne alan Murat Boz ve Hadise’nin performansı büyük beğeni topladı

44 Okunma — 08 Ocak 2024 12:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hadise ve Murat Boz uzun bir ortanın akabinde birlikte sahneye çıktı. İkili Hadise’nin hit müziği “Nerdesin Aşkım”la düet yaptı.

Güzel müzikçi Hadise ve güzel müzikçi Murat Boz, Cumhuriyet’in 100. Yılına özel New York’ta sahne aldı. Sahneye birlikte çıkan ikilinin düet yaptığı anlar salondan büyük alkış aldı.

Cumhuriyetin ilanının 100. yılı onuruna İstiklal Marşı ile açılacak konserin geçtiğimiz aylarda yapılması planlandı lakin teknik aksaklıklar nedeniyle konser bu aya ertelenmişti. Başarılı müzikçi Murat Boz, geçen ay New York’ta vereceği konserden bahsederek, “Hadise’mle birlikte New York’ta bir konserimiz olacak. Umarım vize hususları düzgün bir biçimde sonuçlanır ve şahane bir konser veririz. Şu an için hazırlıklar devam ediyor” biçiminde açıklama yapmıştı.

Beklenen gün geldi çattı. Hoş müzikçi Hadise ve Murat Boz 6 yılın akabinde bir arada sahne alıp düet yaptı. Hadise ve Murat Boz, performanslarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. İkilinin “Nerdesin Aşkım” müziğiyle düeti ise seyirciden büyük alkış aldı.

Magazin

Konser

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

6 yılın ardından beraber sahne alan Murat Boz ve Hadise’nin performansı büyük beğeni topladı