e
sv

Yüzyıllık Mucize 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Harika Kemal’e Yaşama Sevinci Veriyor!

251 Okunma — 23 Nisan 2023 20:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin yeni beğenilen dizisi Yüzyıllık Mucize, 3. yeni kısmıyla 6 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Harika, birini öptüğünü nişanlısına itiraf ediyor. Süreyya, Harika’yı bu kadar etkileyen adamla tanışmak istiyor. Kemal, bu sefer aşkına sahip çıkmak istiyor ve eline çiçeğini alıp Harika’nın kapısını çalıyor. Süreyya, Kemal’i karşısında görünce ne yapacak? Yüzyıllık Mucize 3. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Olağanüstü Kemal’e, yaşama sevinci veriyor.

Harika Kemal’e Yaşama Sevinci Veriyor!

Yüzyıllık Mucize 3. kısım 2. fragmanında; Süreyya, Harika’yı dinleyip onun kalbinin sesini dinlemesini istiyor. Kemal ile Süreyya, birlikte vakit geçirmeye başlıyor. Kemal, çiçeğini alıp Harika’nın meskenine gidiyor. Süreyya ile Kemal, yıllar sonra birinci defa tekrar göz göze geliyor. Tabi, aslında onun Eşref olduğunu bilmeden…

İşte Yüzyıllık Mucize 3. kısım 2. fragmanı…

YÜZYILLIK MUCİZE 2. KISIM ÖZETİ!

Harika ile uçaktan inen Kemal, onun peşinden sarfiyat. Bu sırada Süreyya, Kemal’i fark eder. Eşref’i gördüğünü zanneden Süreyya, peşinden gitse de ona yetişemez. 20 yıl sonra İstanbul’a dönen Kemal’i, Turgut karşılar. Turgut’a Harika’nın nişanlı olduğunu söyleyen Kemal, yazgıda bir rastlaşma varsa er ya da geç gerçekleşeceğini söyler.

Turgut’la dertleşen Kemal, tüm geçmişinin gizli olduğu sandığı açmalarını ve şehit askerlerin mektuplarını sahiplerine ulaştırması gerektiğini vurgular. Cem’in annesinin getirdiği gelinlikleri deneyen lakin beğenemeyen Olağanüstü, Kemal’in kendisine bıraktığı notu bulur.

Bu sırada sandığı bıraktığı emanetçiye giden Kemal, yıllar evvel Süreyya’ya aldığı bilekliği görür ve satın alır. Akabinde onu arayan ve kıssayı dinlemek isteyen Şahane, onunla buluşur. Aldığı bilekliği Harika’ya armağan eden Kemal, Cem’in de yanlarına gelmesini teklif eder.

Eve gelince halası Süreyya ile dertleşen Mükemmel, ona evleneceği insanı nasıl seçtiğini sorar. Halasının öğütlerini dinleyen Olağanüstü, romanını yazarken Kemal’i düşününce bilgisayarı kapatır. Sabah yayın konutu ile toplantısı berbat geçen ve Kemal ile buluşan Mükemmel, içinde aşk olan bir roman yazması gerektiğini söyler.

Karakterin hayatındaki bayanları yarı yolda bıraktığını sahiden aşık olması gerektiğini söyleyen Kusursuz, ona muhtaçlığı olduğunu söyler. Romanı halası için yazmak istediğini söz eden Şahane, onun yardım edeceğini duyunca memnun olur.

Bu sırada Kemal de yıllar evvel kendisiyle ilgili olan gazete haberini Harika’ya gösterir. Tıpkı anlarda sandığın anahtarını almak için Turgut’u Yorgo’ya yollayan Kemal, onun öldüğünü öğrenir.

Turgut’u yönlendirerek anahtarı bulmasını sağlayan Kemal, Harika’ya, öykü için daha fazla yardımcı olamayacağını söyler. “Bu öyküyü bu türlü yarım bırakamazsın” diyen Kusursuz da onu öper.

Kemal, gizlice konağın saklı odasına girip sandığı bulur. Lakin içindekilerin olmadığını fark eder. Kapalı geçitten dışarı çıktığı sırada ise, Olağanüstü ve ailesini fotoğraf çekinirken görür. Süreyya’yı da görüp tanıyan Kemal, neler olduğunu anlamaya çalışırken Müzeyyen onu görür. Müzeyyen, Süreyya’ya yanına çağırıp Eşref’in geldiğini söyler.

Yüzyıllık Mucize 3. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Kemal Harika’nın Ailesiyle Tanışmaya Gidiyor!

Perşembe Dizileri,star tv,Yüzyıllık Mucize,Yüzyıllık Mucize Dizisi

eyya, Kemal’i karşısında görünce ne yapacak? Yüzyıllık Mucize 3. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Olağanüstü Kemal’e, yaşama sevinci veriyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yüzyıllık Mucize 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Harika Kemal’e Yaşama Sevinci Veriyor!