e
sv

Ünlü oyuncudan şok sözler! ‘Arkadaşımın sevgilisiyle birlikte olabilirim’

63 Okunma — 20 Aralık 2023 22:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü oyuncu Melisa Döngel’in katıldığı bir programda bağlar hakkında söylediği kelamlar gündem oldu. Hoş oyuncunun açıklamalrı kısa müddette gündem oldu

Son olarak Kirli Sepeti dizisinde başrol oyuncusu olan Melisa Döngel’in arkadaşının sevgilisiyle ilgili “Asla birlikte olmam demem, yapmamaya itina gösteririm” demesi izleyenleri sinirlendirdi.

Eser Yenenler’in programına 4 ay kadar evvel konuk olan Melisa Döngel, bağlantılar hakkında konuşurken “Arkadaşımın sevgilisiyle olmadım. Ben hiçbir şey için emin konuşmayı sevmem. Arkadaşımın sevgilisini, beğenirim hoşlanırım ‘asla yapmam’ demem. Yapmaya çalışırım, ihtimam gösteririm. İhtimam gösteririm yalnız. Etkilendiysek ne yapalım artık. Geçmiş olsun” halinde açıklama yaptı.

Söylediği cümlelerle aylar sonra gündem olan Melisa Döngel’in görüntüsü kısa müddette toplumsal medyada binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Linç edilen oyuncu için “Böyle şeyler normalleştirmeyin, rezalet”, “Senin gibiler toplum ahlakını bozuyor” ve “Midesiz misiniz” üzere yorumlar yapıldı.

İşte o yorumlardan bazıları…

Magazin

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Ünlü oyuncudan şok sözler! ‘Arkadaşımın sevgilisiyle birlikte olabilirim’