e
sv

Umut Evirgen Farah Zeynep Abdullah’ı Paylaştı

556 Okunma — 28 Kasım 2022 18:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Daha evvel Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun, Serenay Sarıkaya gibi ünlü isimlerle birlikte olan işletmeci Umut Evirgen’in ismi son olarak oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile aşk argümanlarına karışmıştı. Umut Evirgen Farah Zeynep Abdullah’ı paylaştı. Yakın arkadaş olduklarını argüman eden ikiliden Evirgen, Abdullah ile çekilen siyah-beyaz karesini yayınlayarak; toplumsal medyanın gündemine oturdu.

Umut Evirgen ve Serenay Sarıkaya’dan Makûs Haber

İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’in ayrıldığı ortaya çıktı

2.Sayfa’da yer alan habere nazaran; Serenay Sarıkaya, sürpriz bir kararla Umut Evirgen’den ayrıldı. Hoş oyuncu, ayrılıkla ilgili yakın etrafına “Yorulduk, yürütemedik” dedi.

SERENAY SARIKAYA KİMDİR?

Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen Birlikte Görüntülendi

Bir müddettir birlikte imaj vermeyen ve toplumsal medya üzerinden de paylaşım yapmayan ünlü çiftten kötü haber geldi. Tv8’de yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programının haberine nazaran; hoş oyuncu, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu işletmeci sevgilisi Umut Evirgen’le yollarını ayırdı. Serenay Sarıkaya’nın, ayrılıkla ilgili yakın etrafına; “Yorulduk, yürütemedik” dediği öğrenildi.

Bu yorumlar, Alina Boz’u rahatsız etti. Uzun müddettir Mithat Can Özer ile aşk yaşayan Alina Boz, kısa müddet evvel takibe aldığı Evirgen’i takip etmeyi bıraktı. Evirgen’i takip etmeyi bırakan Boz, yanlış anlaşılmaların önüne geçti.

Evrigen’in, Farah Zeynep Abdullah ile bilinen bir yerde görüştüğü gündemdeydi. Bu haberle gündemde olan Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen ne olduysa akşamında birbirini takipten çıktı.

“Yakın Arkadaşız”

Bir müddettir aşk yaşadıkları söylenen ikili, sonrasında Yunanistan’daki bir konserde ortaya çıkmıştı. Farah Zeynep Abdullah ile Umut Evirgen’in birebir konserden paylaşım yapması, aşk tezlerini kuvvetlendirmişti.

İkili geçtiğimiz haftalarda Evirgen’in Emirgan’daki yerinde sabah saatlerine kadar eğlendi. Farah Zeynep Abdullah’ı yerden arkadaşının aracı ile kendi meskenine gönderen işletmeci, kendi aracı ile geriden gitti.

Umut Evirgen’in arkadaşı, oyuncuyu Evirgen’in konutuna götürerek gazetecileri fark edince ileri yanlışsız sürmeye devam etti. Akabinde meskene giren Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen çifti “Yakın arkadaşız!” dedi.

Umut Evirgen Farah Zeynep Abdullah’ı Paylaştı

Tüm bunların akabinde Umut Evirgen (32), hoş oyuncu Farah Zeynep Abdullah (33) ile çektiği bir karesini 52 bin takipçisi bulunan Instagram hesabının kıssalar kısmından yayınladı.

Siyah-beyaz pozlarına, “Çok eski bir öykü bu… Kimin umurunda? FZA” notunu yazan ünlü ismin paylaşımı, kısa müddette toplumsal medyanın gündemine oturdu.

farah zeynep abdullah,Umut Evirgen,Umut Evirgen Farah Zeynep Abdullah’ı Paylaştı

Umut Evirgen’in ismi son olarak oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile aşk tezlerine karışmıştı. Umut Evirgen Farah Zeynep Abdullah’ı paylaştı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Umut Evirgen Farah Zeynep Abdullah’ı Paylaştı