e
sv

Camdaki Kız 75. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hayri Nalan’ı Tekrar Elde Etmeyi Başarıyor!

223 Okunma — 25 Nisan 2023 00:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız, 75. yeni kısmıyla 20 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Nalan, annesi Feride’nin kendisine yazdığı mektubu okur ve çok duygulanır. Öte yandan Gülcihan’ın hastanede olduğunu öğrenen Nalan hastaneye masraf. Hastanede Muzo ile karşılaşan Nalan, ondan beklediği samimiyeti bulamaz. Öbür taraftan Billur’da Nalan’ı yalnız bırakma kararı alır. Hayri ise hastaneye gelerek kıskançlık krizi yaşar ve Nalan’ı sıkıntı durumda bırakır. Camdaki Kız 75. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Hayri Nalan’a, tekrar elde etmeyi başarıyor.

Hayri Nalan’ı Tekrar Elde Etmeyi Başarıyor!

Camdaki Kız 75. kısım 2. fragmanında; Nalan, Hayri’nin evliliğinin kendisi yüzünden bitmesini istemiyor. Fakat Hayri, Türkan’dan boşanmak için harekete geçiyor. Hayri, dediğini yapıyor ve Türkan’dan boşanıyor. Nalan, Türkan’a karşı çok mahcup oluyor. Hayri, Nalan’ın hayatında sahip olduğu yeri tekrar alıyor. Nalan’ın Hayri’yle görüşmesini istemeyen Billur, Nalan’ı sert bir halde uyarıyor. Nalan ile Hayri, birlikteyken kapıya Sedat geliyor.

İşte Camdaki Kız 75. kısım 2. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 74. KISIM ÖZETİ!

Evde konuştuklarının tam aykırısını söyleyince Hayri şoke olur. ‘Boşanacağım demedin mi? Ya meczup etmesene Türkan! Ne konuştuk biz? Tamam kalk konutta konuşacağız biz bir daha yüzümü güç görürsünüz!’ diye bağırır. Nalan ‘Hayri çık dışarı! Benim konutumda kimseyi tehdit edemezsin!’ dedi ve Hayri’yi dışarı atar.

Türkan ve kızları dehşetten birbirine sarılır. Nalan onları yatıştırmak için ‘Benden size ziyan gelmez’ der. Mercan dayanamayıp ‘Sen babamı alıp gitmeyecek misin?’ der. Nalan çok sıkıntı konuşarak ‘Hayır. Babanız sizinle konuta geri dönecek. Sen de boşanmayacaksın Türkan. Yuvanız yıkılmayacak’ der.

Nalan yalnız başına bankta oturup açar ve müziğini Hayri’yle olan anıları gözünün önünden geçer. Tam o sırada oturduğu banka Hayri gelir. Nalan’ın ona verdiği oyuncağı teslim eder. Nalan tüm bu olanları yaşadıkları sorgular. Hayri ‘Eğer hayatımda sen olursan ben her şeyi yönetim edebilirim. Türkan’ın kızların yanında da olurum’ der. Sonrasında kendisini acındırmaya başlayınca, Nalan ona, nasıl bu durumla kendisiyle kıyas edeceğini söyler.

Türkan, çaresiz kalıp Nalan’ı arar. Nalan hayatından Hayri’yi siler. Lakin, evvel Türkan’ın onu kocasına geri dönmesini istemesi, sonra Hayri’nin kızlarını araması onu o konuta geri döndürür. Türkan’dan boşanmak için konuta dönen Hayri, karşısında kendi konutunda Nalan’ı bulur. Nalan’ın bu kararı, her daim yanında olan arkadaşlarını da kendisinden uzaklaştıracaktır.

Camdaki Kız 75. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Hayri’nin Kıskançlık Krizi Nalan’ı Güç Durumda Bırakıyor!

Camdaki Kıız,camdaki kız dizisi,perşembe dizileri 2022

zi yaşar ve Nalan’ı sıkıntı durumda bırakır. Camdaki Kız 75. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Hayri Nalan’a, tekrar elde etmeyi başarıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Camdaki Kız 75. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hayri Nalan’ı Tekrar Elde Etmeyi Başarıyor!