e
sv

Taha Duymaz’dan üzen haber!

313 Okunma — 17 Şubat 2023 15:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kahramanmaraş merkezli sarsıntıda etkilenen vilayetler ortasında olan Hatay’da bulunuyordu. Zelzelede Hatay’da bulunan Taha Duymaz, Melek Duymaz, halası ve eniştesi enkaz altında kalmıştı. Günlerdir enkaz altında kurtarılmayı bekleyen Taha Duymaz’dan acı haber geldi.

Taha’nın arkadaşı Ragıp Narin Instagram hesabından kıssa kısmında “başımız sağ olsun” diyerek Taha Duymaz’ın cansız vücuduna ulaşıldığını açıkladı. Ayrıyeten kardeşinin de enkaz altından cansız vücudunun çıkarıldığı bilgisi verildi.

Taha Duymaz kimdir?

Taha duymaz vefat etti

Taha Duymaz’ın Akrabası Ragıp Narin Bir Açıklama Daha Yaptı!

Taha Duymaz’ın arkadaşı Ragıp Narin, enkazdaki çalışmalarla ilgili bilgi vererek Duymaz’ın kelamlarını aktardı. Narin akabinde şu paylaşımı yaptı: Buradaki yetkililer, bu enkazın Hatay’daki en riskli üçüncü enkaz olduğunu söylüyor. O gün ablasında kalıyorken, kardeşi doğum günü diye Taha’yı çağırıyor. Eniştesi “gitme akşam akşam” derken, Taha “kalbim sıkışıyor, kardeşlerimin yanına gitmek istiyorum” diyor. Halaları meskeni giriş katında olduğu için konutu üç kez kilitliyormuş her gece. Bunların hepsi tesadüf mü, yoksa yazılmış mı kimi şeyler? biçiminde açıklamada bulundu.

Bir öbür ünlü isim Dilan Polat ise Taha Duymaz hakkında şu paylaşımları yaptı: “Cenazelerini görmüş ablası; Melek varmış, yanında Umut öteki yanında da Taha varmış. Hepsinin teker teker çıkarıyorlar. Hepimizin başı sağ olsun.” sözleri ile açıklamada bulundu.

Taha Duymaz 1 Eylül 2003 tarihinde Hatay’ın Yayladağı ilçesinde dünyaya gelmişti. Beşerler çektiği yemek görüntüleri vasıtasıyla tanımıştı..

 

Deprem,ragıb narin,semiha duymaz,taha duymaz

Taha Duymaz’dan üzen haber! Ünlü fenomenden acı haber geldi… Ülkemizde yaşanan felakette enkaz altında kalan Taha Duymaz 12. günün sonunda bulundu…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Taha Duymaz’dan üzen haber!