e
sv

Şevval Şahin Yine Gündemde: Transparan Elbisesi ile Işık Saçtı!

71 Okunma — 13 Aralık 2023 20:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bundan 5 sene evvel 2018 yılında Miss Turkey hoşluk müsabakasında 1. olan Şevval Şahin, lüks bir yerde sevdikleri ile birlikte yeni yaşını kutladı. Instagram profilinde paylaştığı argümanlı pozlarla bilinen Şahin’in kırmızı elbisesi çok konuşuldu.

Instagram’da Tam 438 bin Takipçisi Var

Günümüzde tanınan isimlerin Instagram hesaplarında ağır bir takipçi kitlesi oluyor. Şevval Şahin de bu isimlerden biri! Tam olarak 438 bin seveni var.

Aşk Hayatıyla da Gündemde

Kısa bir müddettir işletmeci iş insanı Murat Kazancıoğlu ile münasebeti olan Şevval Şahin’in son gönderilerine hayranlarından “Harikasın”, “çok güzelsin”, “fiziğin kusursuz”, “mükemmel bir kadınsın” gibi yorumlar geldi.

İşte Şevval Şahin’in Yeni Instagram Paylaşımları ve Olay Elbisesi…

Instagram paylaşımları da gözlerden kaçmıyor. Günlük paylaşımları ile bile büyük beğeni sayısına sahip!

Kırmızı elbisenin her bir ayrıntısı tüm kullanıcılar tarafından büyük beğeni topladı. Herkes bu elbiseyi kimin tasarladığını ve diktiğini konuşuyor. Şevval Şahin’in kusursuz fiziği ile daha da hoş görünen elbisenin imgeleri de toplumsal medyada sayısız beğeni aldı.

Elbisenin bilinmeyen göğüs dekoltesi de çok sevildi. Birçok kullanıcı “Şevval Şahin ne giyse yakışır!” yorumunu yapmaktan kendini alamadı.

Ayakkabı seçimi de elbisesi ile uyumluydu. Yüksek topuklar ve dantel ayrıntılı elbisenin süper ahengini herkes görmüş oldu.

Makyajı da es geçmek olmaz. Hoşlar hoşu Şevval Şahin’in yüz biçimine en uygun makyaj seçimi yapılmış, genç model adeta gece boyunca ışıldamış doğrusu!

Transparan etek ayrıntısı da gözlerden asla kaçmıyor. İkonik bir elbise!

Şevval Şahin transparan elbisesi ile dikkatleri üzerine çekti. Şevval Şahin dekolteli elbisesi ile gündemden düşmedi. Ayrıntılar için…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Şevval Şahin Yine Gündemde: Transparan Elbisesi ile Işık Saçtı!