e
sv

Psikolojik Danışman Gönül Özsöz

543 Okunma — 28 Ocak 2023 16:21
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Merhaba,

Ben Gönül ÖZSÖZ.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun oldum, ardından İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde başladığım Psikoloji yüksek lisans eğitimime tez aşamasında devam etmekteyim ve eş zamanlı olarak İstanbul Rumeli Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimi almaktayım. Öğrencilik ve meslek hayatım sürecinde Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Şema Terapi, Kısa Sürekli ve Çözüm Odaklı Danışmanlık Yaklaşımı, Aile Danışmanlığı, Kriz-Travma ve Yas Terapisi eğitimlerimi tamamladım ve çocuklara yönelik test eğitimleri aldım.

Lisans hayatım boyunca KKTC’de çocuk ve ergenlere yönelik birçok sosyal sorumluluk projesinde gönüllü olarak yer aldım, gözlemlerde bulundum. Meslek hayatıma rehabilitasyon merkezinde özel gereksinimli çocuklar ve ailelerine psikolojik danışmanlık hizmeti vererek başladım ve ardından okul öncesi, ilkokul ve lise kademelerinde çalıştım, ebeveyn ve öğretmenlere yönelik seminer ve eğitimler verdim. Yabancı dilde eğitim veren bir kurumda “Health and Wellbeing” projesini yürüttüm, aynı isimde bir de kitap derledim. Halihazırda bir ortaöğretim kurumunda çalışmakta ve HomyTherapy sitesi üzerinden online olarak bireysel danışmanlık ve aile danışmanlığı çalışmaları da sürdürmekteyim.

Online psikolojik danışmanlık hizmeti almak, yazdığım makaleleri incelemek ya da soru sormak isterseniz https://homytherapy.com.tr/uzman/detay/gonul-ozsoz bağlantısından profilime ulaşabilirsiniz.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Psikolojik Danışman Gönül Özsöz