e
sv

Pazar gezmelerine yakın mesafe turu!

74 Okunma — 12 Aralık 2023 18:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yazın gelmesiyle birlikte ada dönemi açıldı, bakalım adada kesinlikle yapmanız gerekenler nelermiş?

İstanbul’un en hoş yerlerinden biri olan Büyük Ada her yeriyle gitmeye, görmeye, gezmeye bedel. Her mevsimde farklı hoş olan Büyük ada, bilhassa yazın bir öbür atmosfere sahip oluyor. O vakit Büyük Adaya gittiğinizde kesinlikle yapmanız gerekenleri listenize eklemeyi unutmayın.

AYA YORGİ TEPESİ

Çıkması ne kadar meziyet gerektirse de sonunda inanılmaz bir görünüm sizi bekliyor olacak. Kiliseyi ziyaret ettikten sonra, görüntünün keyfini çıkarmayı unutmayın. Çayınızı, kahvenizi denize karşı yudumlayacağınız dorukta hoş bir seyir keyfi sizleri bekliyor. Anı biriktirmek değerli fakat aman dikkat fotoğraf çekilirken anın tadını çıkarmayı unutmayın!

 

ADA DONDURMASI

Mutlaka denemeniz gerekenler listesine adanın süslü dondurmalarını eklemelisiniz. Enfes lezzeti, göz dolduran imajı ve renkleri tatmaya kıymet. Yazın içinizi ferahlatacak, renkleri ve süslemesiyle gözlerinizi dolduracak bu dondurmayı yemeden adadan dönmeyin derim.

   

BİSİKLET TURU

Bisiklet cinssiz asla dönmemenizi öneririm. Adanın yolları daima yokuşlu olduğunu hatırlatayım lakin tekrar de kısa bir bisiklet cinsinden ziyan gelmez diyebilirim. Sepetinize yiyeceklerinizi atın ve adadın keşfedilmemiş hoşluklarını bisiklet ile görün!

 

İpucu

Ada

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Pazar gezmelerine yakın mesafe turu!