e
sv

Ömer 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer İle Gamze Resmen Evleniyor!

309 Okunma — 25 Nisan 2023 22:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Ömer, 14. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ömer’in, nişanı atmasıyla aile büyük bir kaosun içine giriyor. Gamze, kelamından dönemeyip Erdal’la sözleniyor. Süreyya, Ömer’den ayrılmamak için her yolu deniyor. En son, Ömer’le birlikte olduğunu babasına söylüyor. İşler düzgünce karışırken Ömer Gamze’yi, nikah masasına oturtuyor. Ömer 15. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ömer ile Gamze, resmen evleniyor.

Ömer İle Gamze Resmen Evleniyor!

Ömer 15. kısım 1. fragmanında; Süreyya babasına, Ömer’in kendisiyle zorla birlikte olduğunu söylüyor. Ömer, Hüsnü’nün karşısına çıkıp ona, kızına asla dokunmadığını söylüyor. Hüsnü ise ona, onu da babasını da bu mahallede barındırmayacağını söyleyip tehdit ediyor. Reşat, büyük bir buhrana giriyor. İnsanların kendisine güvenmemesinden korkuyor. Gamze Ömer’e, kendisini kandırdığını söylüyor.

İşte Ömer 15. kısım 1. fragmanı…

ÖMER 14. KISIMDA NELER OLDU?

Ömer, Gamze’nin kapısına dayanıp kaçmak istediğini söyledikten sonra Gamze, Nisa’dan yardım istiyor. Ondan, kardeşine sahip olmasını istiyor.Nisa Ömer’i, meskene alıp onunla konuşuyor. Fatih ise onların konuştuklarını dinliyor. Gamze, içeri girip kahveleri ikram ediyor.

İkilinin kelam yüzüklerini Reşat hoca kesiyor ve Gamze ile Erdal sözleniyor. Süreyya, Ömer’le konuşmaya gidiyor. Ömer, kararının kesin olduğunu ve onunla evlenmeyeceğini söylüyor. Süreyya, daha sonra Reşat hocanın yanına gidiyor. Ona Ömer’i sevdiğini söylüyor. Oda, oğlu ile onun hakkında güzelinin olacağını oğlunun bu evliliği istemediğini söylüyor.

Bunun üzerine Süreyya, Figen’in söylediklerini aklının bir ucuna koyup Tuna’nın doğum gününe gidiyor. Orada Ömer’in yanına oturup ondan bir baht daha istiyor. Lakin Ömer, onu sevmediğin yineleyince Süreyya Ömer’e, onunla birlikte olduklarını babasına söylemekle tehdit ediyor.

Süreyya ile Figen, konuşurken annesi durumu öğreniyor. Hüsnü’de durumu öğrenince Reşat hocanın karşısına çıkıp ona, oğlunun kızını kirlettiğini haykırıyor. Bunlardan habersiz Ömer, Gamze’nin kendisini sevdiğinden emin bir biçimde onun Erdal’la evlenmesini istemiyor ve Gamze’yle evlenmek için bilinmeyen bir plan yapıyor.

Bu ortada Hakan, Ömer’in Gamze’yle alakasını öğrenip Nisa’yı bu gerçeği ailesine söylemekle tehdit etmeye başlıyor. Gamze ile Erdal, romantik bir akşam geçirmek için sözleşiyor. Erdal, bir yat kiralayıp onunla unutulmaz bir gece geçirmek istiyor.

Ömer, Gamze’yi arayıp arkadaşının nikahı olduğunu onunda, kendisiyle birlikte nikah şahidi olmak istediğini söylüyor. Gamze Ömer’i, kıramıyor ve o nikah merasimine hazırlanıyor. Hatta, gelinin yüzüğünü ve kolyesini birlikte seçiyor.

Gamze, nikah merasiminin yapılacağı yere gittiğinde, nikaha şahitlik yapacağını zannederken kendisini nikah masasında buluyor. Gamze, Ömer’le evlenmeyi kabul ediyor ve ikili resmen evleniyor.

Ömer 14. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Gamze İle Ömer Gizlice Nikah Masasına Oturuyor!

Ömer,Ömer Dizisi,star tv

ler düzgünce karışırken Ömer Gamze’yi, nikah masasına oturtuyor. Ömer 15. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ömer ile Gamze, resmen evleniyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ömer 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer İle Gamze Resmen Evleniyor!