e
sv

Kraliçe 6. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Zeynep Kardeşlerine Kendisini Affettirmeye Çalışıyor!

221 Okunma — 25 Nisan 2023 22:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin sevilen dizisi Kraliçe, 6. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ateş, tamda Deniz’le birlikte olmaya başlamışken Gaye ortaya çıkar. Ateş için olaylar asla durmak bilmez. Bu sefer de Gaye’nin baskısı altına girer. Gaye, Ateş’in karşısına çiftlikte çıkar ve ona kendisinden kurtulamayacağını söyler. O sırada Deniz gelir. Deniz, onların konuşmalarını duyuyor mu? Kraliçe 6. kısım 3. fragmanı yayınlandı. Zeynep, kardeşlerine kendisini affettirmeye çalışıyor.

Zeynep Kardeşlerine Kendisini Affettirmeye Çalışıyor!

Kraliçe 6. kısım 3. fragmanında; Zeynep, kardeşlerine birlikte olduğu insanın evli olduğunu bilmediğini anlatmaya çalışıp, onlara kendisini affettirmeye çalışıyor. Onlara, aşık olduğu insanın evli olduğunu çok sonra öğrendiğini ve ondan sonra ondan vazgeçtiğini anlatıyor. Zeynep’in hakikaten suçsuz olduğunu anlayan kardeşleri ona sarılıp özür diliyor.

İşte Kraliçe 6. kısım 3. fragmanı…

KRALİÇE 5. KISIM ÖZETİ!

Ali, Ziya’nın tuzağına düşüp yüz bin lira karşılığında o malları çiftliğe yerleştirir. Son anda Zeynep Ali’nin bir şeyler sakladığını görür ve kardeşinin Ziya’nın tuzağına düştüğünü anlar. Ona çok öfkelenir ancak ne yapmak gerektiğini de çabucak düşünür. İki kardeş o malları götürüp Ziya’nın yerine bırakır. Ziya, sonraki gün büyük bir zevkle Ali’yi polislere ihbar eder.

Polisler çiftlikte bir şey bulamayınca Ziya, oyuna geldiğini anlar. Bu oyunu bozanın Zeynep olduğunu anlayan Ziya, ondan intikam almak için kardeşlerinin yanında Zeynep’in evli bir adamla bağlantısı olduğunu açıklar. Bu durum karşısında Zeynep, çok bozulur.

En çok Deniz kardeşine reaksiyon gösterir. Ona, kendisinin yaşadığı durumu anlamamış üzere nasıl evli bir adamla bağ kurduğunu sorar. Zeynep, komiserin evli olduğunu bilmeden onunla birlikte olduğunu bir türlü ne Deniz’e ne de, Ali’ye anlatamaz.

Deniz çiftliğe yatırım yapmak isteyen Gaye’nin Ateş’le olan geçmişinden habersiz onunla görüşmeyi kabul eder. Ateş bir yandan Deniz’in inancını kazanmaya çalışırken Gaye’nin oyunundan haberi yoktur. Deniz ise Mahirle görüşerek boşanma davasını açmayı planlarken Ateş’in oyununa oyunla karşılık vermeyi başına koyar.

Kraliçe dizisi 6. yeni kısmıyla yarın akşam 20:00’da ekranlara gelecek.

Kraliçe 6. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Gaye Ateş’in Başına Bela Oluyor!

kanal d,kraliçe,Kraliçe dizisi

niz, onların konuşmalarını duyuyor mu? Kraliçe 6. kısım 3. fragmanı yayınlandı. Zeynep, kardeşlerine kendisini affettirmeye çalışıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kraliçe 6. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Zeynep Kardeşlerine Kendisini Affettirmeye Çalışıyor!