e
sv

Mutlaka izlemeniz gereken ‘Romantik Komedi’ filmleri

75 Okunma — 12 Aralık 2023 16:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En hoş romantik güldürü teklifleri için sinema severler buraya!

Güzel, keyifli bir sinema gecesi yapmak istiyorsanız bu sinemaları kesinlikle listenize eklemelisiniz. Bazen ağlayacağınız bazen gülmekten karnınıza ağrılar girecek sinemalar işte tamda burada!

1-Pretty Woman

Julia Roberts ve Richard Gere’in mükemmel ahengi ve oyunculukları sizi izlerken mest edecek. 1990 imali olan bu sinema varlıklı bir iş insanı olan Edward Lewis tarafından çeşitli iş ve toplumsal fonksiyonlar için eskort olarak işe alınan Hollywood hayat bayanı Vivian Ward’a ve onların hafta boyunca gelişen alakalarına odaklanıyor.

2- Me Before You

2016 üretimi olan bu sinema 1 saat 50 dakika boyunca sizi hem güldürecek hem ağlatacak.. Sinemanın konusu ise tekerlekli sandalyeye bağlı olarak ömrünü sürdürmek zorunda olan yarı felçli genç adam, bakıcı olarak küçük bir kasabada yetişmiş genç bayanı istihdam ettir. Bu genç adam ve bayanın bir ortaya gelişi hayatlarını yeni bir yola sürükleyecektir.

3- Arkadaştan Öte

Sadece iki yeterli arkadaş olan bu ikilinin ortasında arkadaşlıktan çok öte bir muahede olur ve bu muahede vakitle yerini aşka bırakır. Bu bahadır romantik güldürüde Justin Timberlake ve Mila Kunis, gönül işlerine bulaşmadan münasebetlerini sürdürmeye çalışıyor. 2011 üretimi olan bu sinema katiyen listenizin birinci sıralarında olmalı!

İpucu

Film,İş

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Mutlaka izlemeniz gereken ‘Romantik Komedi’ filmleri