e
sv

Mehmet Dinçerler Kendini Gecelere Attı

575 Okunma — 27 Kasım 2022 18:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Popçu Hadise ile beş aylık evliliğini biten Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz haftalarda eski eşine verdiği, bedelinin 3 milyon TL olduğu sav edilen yüzüğün replika çıkmasıyla gündeme gelmişti. Dinçerler, evvelki gece Bebek’te iki bayan arkadaşıyla bir yerde görüntülendi. Mehmet Dinçerler kendini gecelere attı. Yer çıkışında gazetecilerin sorularına gülümseyen iş insanı, yaptığı açıklamayla gaye şaşırttı.

Zehra Çilingiroğlu ile Görüntülendi

Dinçerler ise boşanma davası öncesi Zehra Çilingiroğlu ile Rodos’ta objektiflere yansımıştı. Bu imajlar sonrası basına yansıyan ‘aşk’ tezi üzerine Çilingiroğlu, arkadaşlarıyla gittiği bir yerde Dinçerler ile karşılaştığını söylemişti. Özel hayatıyla ilgili haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurgulayan 24 yaşındaki Çilingiroğlu, avukatı Arca Açıkel aracılığıyla yargıya başvurup, tazminat davası açacağını duyurmuştu.

Zehra Çilingiroğlu’ndan Mehmet Dinçerler Açıklaması

Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu, evvelki sabah Boğaz havasında yürüyüş yaptı. Geçtiğimiz günlerde Hadise’den olaylı halde boşanan Mehmet Dinçerler ile yemekte görüntülenen Çilingiroğlu, aşk yaşadıkları tezleri ile karşı karşıya kalmıştı. Yakın arkadaş olduklarını belirten Çilingiroğlu, olay sonrası birinci kere görüntülendi ve soruları yanıtlamak istemedi.

Mehmet Dinçerler’den sürpriz açıklama

Cem Adrian’ın Kuruçeşme’de verdiği konserinde yalnız başına görüntülendi. Adrian’ın sahne manzarasını toplumsal medya hesabında paylaşan Dinçerler aracını beklerken kameralara yakalandı.

Muhabirlerin ağır soruları üzerine genel bir açıklama yapan Mehmet Dinçerler sürpriz açıklaması ile şaşırttı.

Hadise ile boşanma sürecinde ısrarla sorulan sorular karşısında konuşamayan ve sessizliğini koruyan Dinçerler ” Âlâ akşamlar. Konseri dinledim. Bildiğiniz üzere ben çok konuşmuyorum. Bir şey söylemeyeceğim.” diyip aracına bindi ve gözlerden kayboldu. Mehmet Dinçerler’in neden konuşmadığı merak konusu olsa da kendisi konuşmama konusunda istikrarını sürdürmeye devam ediyor. Bakalım ilerleyen günlerde objektiflere takılacak olan Dinçerler’den bir açıklama duyabilecek miyiz?

Mehmet Dinçerler Hadise’yi Unuttu

Öte yandan Söylemezsem Olmaz’da yer alan habere nazaran, geçtiğimiz günlerde bir düğüne katılan Mehmet Dinçerler ile Kuveytli ünlü müzikçi Rawan Bin Hussain sarmaş dolaş dans etti. İkilinin o halleri ise düğüne katılanlar tarafından kayda alındı. Düğünden çıkan müzikçi, kendisini bekleyen basın mensuplarının Mehmet Dinçerler’le ilgili sorularını cevapsız bıraktı. Dinçerler de sorulara yanıt vermeden süratle uzaklaştı.

Mehmet Dinçerler Kendini Gecelere Attı

Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda bir otelde yemek yemişti. Teze nazaran Dinçerler, yere Arap asıllı esmer bir güzelle el ele gelmiş; kız arkadaşı ile içeride samimi bir formda eğlenen iş insanı, yerden tek başına çıkmıştı.

Tüm bunların akabinde Mehmet Dinçerler, evvelki gece iki bayan arkadaşı ile Bebek’te yer alan bir yerde objektiflere takıldı. Flaşların patlamasıyla kısa müddetli bir şok yaşayan 34 yaşındaki iş insanı ve bayan arkadaşları, imaj vermemek için başlarını öne eğdi.

Mekanda yaklaşık iki saat oturan Dinçerler, çıkışta ise arkadaşlarıyla farklı taraflara gitti. Basın mensuplarının soruları karşısında gülümseyen iş insanı, “Hanımefendiler avukatım” diyerek amaç şaşırttı.

Mehmet Dinçerler,Mehmet Dinçerler Kendini Gecelere Attı

Mehmet Dinçerler kendini gecelere attı. Yer çıkışında gazetecilerin sorularına gülümseyen iş insanı, yaptığı açıklamayla gaye şaşırttı. 

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Mehmet Dinçerler Kendini Gecelere Attı